Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobb, mint 2 eve bele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb, mint 2 eve bele vagyok zugva egy NOCSABASZ PASIBA, es annyira sziven ut, hogy mindig mas csajok facebookos kepeit like-olgatja, mit tegyek? Elfelejteni nem tudom? Vagy milyen kihivobb ruhakat vegyek fel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
És te most a kihívó ruháiddal akarod magadra tekerni a figyelmét, igaz ?
2013. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el neki,mit érzel! De ha ennyire nőcsábász Te is csak egy strigula leszel neki! Te tudod!
2013. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy lennek a sok kozul, de per pillanat ez nem erdekel...
2013. máj. 4. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek... velem is ez van. Engem se érdekelt, h csak 1 leszek a sok közül, mert nagyon megszerettem, de ez nagyon nem jó így, mert csak kihasznál, ha nekem lenne rá szükségem soha nem ér rá, de ha én kellek neki, akk. rögtön ugrok, mint egy kiskutya... szánalmas vagyok tudom.
2013. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondd el neki az igazat.

SZEMÉLYESEN! ha fészen írogatsz azt mindenki leszarja :D

aztán majd írd meg a végeredményt ;)

good luck 22F

2013. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!