Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen fajta buliknak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fajta buliknak van értelme?

Figyelt kérdés

Egy közeli szórakozóhelyen (diszkó) nemsokára lesz egy amolyan "társkereső" parti, vagy nem tudom mi a hivatalos neve. Eddig irtóztam ezektől, de gondoltam egyszer miért ne nézhetném meg. Sokfelé szoktam mászkálni, de nem sokat ismerkedek. Bár megjegyzem a diszkó nem pont az én világom, régen is voltam.


Ugye ezeknek a lényege, hogy kapsz valami karszalagot, különböző színekben választhatsz, az egyik azt jelenti hogy foglalt vagy, a másik hogy ismerkedni/kapcsolatot akarsz, a harmadik hogy so-so, nem zárkózol el semmitől, vagy valami ilyesmi.


Nem tudom volt-e bárki is ilyenen, akár csak kíváncsiságból (én is csak azért mennék, plusz mert nincsenek jobb programok :D), de egy-két tapasztalatot meghallgatnék.


2013. máj. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Marhaság, az egész csak arra megy, hogy megbélyegezd magad.
2013. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem sok különbség van a sima diszkó és eközött. itt csupán nyíltan felvállalod, minek mész oda.
2013. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem pont ugyanannyi esélyed van így ismerkedni, mint egy nem piros-sárga-zöld karszalagos buliban. max némi szabadidőt veszítesz, ha elmész, szóval miért ne, de csodára ne számíts.
2013. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbséget nem tapasztaltam...én még anno voltam kétszer mikor foglalt voltam mégis ugyanúgy odajöttek és próbálkoztak. Ebben valószínűleg nagy szerepet játszik,hogy néhány pia után nem olyan könnyű a szalagok szinét megjegyezni :D
2013. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!