Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az okos nőkről? Túl nagy kihívások? :D

Figyelt kérdés
18 vagyok, és egy fiútól azt kaptam, hogy én túl okos vagyok hozzá.. Milyen egy okos lány? Nem kellene nektek? :D
2013. máj. 6. 00:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én speciel örülnék végre egy okos lánynak:)
2013. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, mindig próbálok valami értelmes csajt találni, de sajnos úgy látom hogy vagy szép vagy okos. Te hogy vagy ezzel?
2013. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Képzeletbeli:DDD
2013. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Külsőleg inkább átlagosnak nevezném magam. Okos vagyok, de nem az a zsenitípus, csak nehéz átverni, én viszont könnyen átverek másokat :D
2013. máj. 6. 00:27
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Akkor te nem okos vagy ha szeretsz átverni másokat, hanem egy éretlen kis kötsög.
2013. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az, hogy át tudok verni valakit, nem azt jelenti, hogy annyira nagyon élvezem is.. Csak egyszerűen logikusan gondolkodok, átlátom az összefüggéseket meg az értelmet mindenben és találékony vagyok. Tehát, mint már mondtam, te éretlen kis kötsög, nem az a tipikus zsenitípus vagyok, de vág az eszem és nem vagyok naiv sem.
2013. máj. 6. 00:32
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem értem miért, de rád hagyom. Nem önbizalomnövelés céljából tettem fel a kérdést, csak kíváncsiságból. De azért köszönöm. :)
2013. máj. 6. 00:37
 8/17 anonim ***** válasza:

Az,hogy át tud verni valakit,nem egyenlő azzal ,hogy meg is teszi.


Amúgy,hogyha erre érted az okost,az úgy jó,de az állandóanmagoló,amúgy józan paraszti ésszel nem rendelkező lányokat nem.

2013. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most mi a gond? Semmi rosszat nem mondott.
2013. máj. 6. 00:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Hagyd kérdező,nem baj.

Csak zavarja,hogy 2 mondatot nem tudott felfogni,míg más igen.

2013. máj. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!