Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális fiúk/lányok? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fiúk/lányok? (hosszú lent)

Figyelt kérdés

Hol vannak a normális emberek?

Rossza a kérdés ..egyesek miért nem normálisak? Èn soha az életben nem fogom tudni megérteni azt hogy hogy képesem indokolatlanul bántani embereket a se**fejek..pl...van egy osztalytasam aki szerimtm picit beteg lehet mert az hogy mennyire gonosz de tényleg gonosz és nem normalis arra már nincs szó...nde ez a mindennek a legalja maga a" satan..."...úgybeszél hogy a legrágárabbakat is felűlmúlja és mindenkit aláz..megszégyenìt, holott ha nem ártottak is neki...ezt nem értem én sose tudnék senkit se bántani szándékosan..szinte úgyse ha okot adna rá..ok nélkül pedig? Ez milyen dolog?! Velem van a baj vagy én nem tudnèk ig gonoszkodni kinevetni alázni embereket..miert gondolom ugy hogy mindenkinek ezt kellene érezni..nem tudom elképzelni hogy lehet ezt máshogy gondolni..ezek az "emberek " mit éreznek?!??


2013. máj. 6. 09:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem is van 1-2 ilyen osztálytársam én se értem őket...
2013. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valami gikszer van otthon náluk.. azért viselkednek így.

Persze van pár kivétel aki csak simán ilyen.

2013. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenhez szerencsém. Azért meg kell mondjam az a tapasztalatom, hogy az ilyenek az 'alacsonyabb osztályokból' kerülnek ki. Híján vannak értelmi és érzelmi intelligenciának egyaránt. Neki ez vicces meg jól esik. Nem is beszelve arról, hogy a maguk körében ezzel egymás szemében mekkorat lehet nőni....

Azóta már elkerültem az ilyen közegből, mostanság hálisten keveset látok ilyet.

2013. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki más, van, aki maximálisan jóindulatú, de van aki rosszindulatú, és azért sérteget másokat, mert ebben tudja kiélni magát, és vannak, akik olyan köztesek...

De attól, hogy valaki nem épp olyan, mint Te, még ugyanolyan ember: ha így tekintesz a dologra, és megpróbálod beleképzelni magad a helyzetébe, sokkal könnyebb elfogadni :)

És ha mindenkivel próbálsz megértő lenni, és megtalálni a közös hangot, nagyon kevesen vannak, akik ezután is így bánnának Veled :)


Ha valaki belémköt, ugyanazon a ponton visszaszólok, és akkor általában leesik, nekik, hogy ezt nem kéne, mert visszakaphatja, de ha elszégyenlem magam, akkor azt elkönyveli "győzelemnek", és legközelebb is megteszi...


Szóval az a titka, hogy egyenrangúnak kell őket tekinteni, és kedvesen hozzáállni a dolgokhoz!

Vagyis.. nekem ez bejött :)

2013. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szóval nem tudod miért ilyenek?:D Mert szeretet hiányuk van és azzal hogy másikat bántanak így próbálják ezt elnyomni. Én erre már régebb óta rájöttem. Hidd el amikor egyedül vannak nagyon szar kedvük van. Van egy két osztálytársam aki ilyen. :)

17f

2013. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen énis gondoltam hogy intelligenciahiany lehet az oka..de most akkor engem neveltek ilyen normalisnak .vagy nemtudom mert úgy érzem sose lennèk képes ilyen disznó dolgokra...igazából a saját nyomorékságukat akarják azzal kompenzálni hogy másokat cseszegetnek?!
2013. máj. 6. 09:25
 7/12 A kérdező kommentje:
5 igazad lehet...de hogy lehet kezelni a helyzetet...én eddig tűrtem és méltósággal tűrtem de most nálam betelt a pohár és nagyon meg fogom mondani neki a véleményem és odáig jutottam hogy megfogom verni..ütni vágni ahol érem mert ez így tovabb nem mehet...mindenki aláz séeteget tegnap volt hogy megint beszólt nekem valamit es most odamegyek és verekedni fogok..bár ő megüti a lányokat is de nem érdekel..kész ..
2013. máj. 6. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne mondj semmit elég egy nagyon meggyőző mosoly! Ha látja rajtad hogy lesz*rod az egészet akkor ő még jobban ideges lesz. Szóval csak nevesd ki.:D
2013. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nevelték őket sehogy. Bárhol látsz ilyet, boltban, utcán, parkban, a gyerek próbál kommunikálni, már a végén ordít, sikít, veri magát a földhöz, hogy figyeljenek rá, anya meg legfeljebb jól megrángatja, felpofozza ahelyett, hogy megkérdezné mi van gyerek, mi a bajod.

Vonaton láttam nemrég, anya facebookozik, terhes tehát minden "előjoga" megvan,gyerek próbálna beszélgetni, kérdezni ( gyermekfolyóiratot olvasott, valamit nem értett, azt szerette volna megtudni) majd anya ráordít, hogy mostmár állítsd le magad, zenét akarok hallgatni.....

Na ők se figyelmet, se szeretet nem kapnak, így muszáj valahogy megtanulni kikövetelni maguknak......

2013. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahh...igen legszìvesebben ezt tenném mert nem akarom hogy lássa rajtam hogy megbántott....dee...egyszerűen folytatni fogja és azt akarom hogy abbahyagyja hogy rájöjjön nem ő az ász...
2013. máj. 6. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!