Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége tényleg visszataszítónak találja a hosszú hajú fiúkat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem nevezném visszataszítónak, de nem tetszik.

De kinek a pap, kinek a papné :) Valakinek pontosan ez tetszik :)

2013. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be
2013. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem kifejezetten bejön :$

imádom a rocker pasikat.. mivel főleg ilyen körökben mozgok, így elég sok ilyen ismerősöm van, de nekik van barátnőjük...

szerintem fontos az, hogy jól álljon a pasinak a hosszú haj és ne legyen ápolatlan, mert ha zsíros az már nekem se jön be :D

2013. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be
2013. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Pont pár napja volt itt egy lány aki ilyet keresett.
2013. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem találják visszataszítónak, de a legtöbbnek nem jön be. Főleg, hogy a nagy részük, akiket én ismerek, a sampont és a fésűt nem igazán ismerik..
2013. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
hüha én érzékeny vagyok a félhosszú hajamra akkor én most melyik kategóriába tartozom? :D
2013. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én pont a hosszú hajú (minimum félhosszú) pasikat szeretem, szóval... ki tudja. Persze ha hosszabb a haja, azt ápolnia is kell, különben sajnos tényleg visszataszító.
2013. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon szexi egy hosszú hajú pasi :$ A hosszú haj a gyengém. Persze nem mindenkinek áll jól.
2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem jön be, mert


1. nem férfias

2. 40 éve nem divat

3. általában rockereken látom, szakállal, és valahogy az egész összhatás amit képviselnek elég visszataszító nekem. Nem az ápoltság és tisztaság az első ami eszembe jut róluk. De ezzel senkit nem akarok megbántani.


25N

2013. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!