Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem akar gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar gyermeket tőlem, én viszont már nagyon akarok. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy 3 éve vagyok együtt a párommal, és nem szeretne gyermeket. Nem szed tablettát, hanem közölte, hogy óvszer nélkül nincs szex, mert nem akar még gyermeket.

Egyszer már rávettem agát, de szeretkezés közben megszakította. Azt mondta, készen áll rá.. Viszont úgy érzem, hogy az erőltetésem miatt széthúz a kapcsolatunk. Egy jó barátom azt mondta, hogy fecskendezzem be alvás közben a váladékom neki egy fecskendővel, és már nem lesz mit tenni. Szerintetek ez megoldás lenne? Van egy olyan sejtésem, hogy más férfi is van az életében, és ezért nem akar gyermeket.



2013. máj. 6. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a kérdés kamu. Amúgy meg ha ennyire eltérnek a jövőbeli terveitek, talán érdemesebb külön folytatni.
2013. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fecskendezd be??? ő meg álmodban vágja le a f..szod, szerinted az jó megoldás lenne? ilyen felfogással mint ami neked van, én se akarnék...
2013. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit a barátod mondott, az egy marha nagy hülyeség lenne, én biztos, hogy kirúgnálak miatta!
2013. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez a fecskendős dolog csak egy vicc...
2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond te megőrültél? Milyen ember vagy te? Ember vagy te egyáltalán? Keress magadnak olyan nőt, aki szeretne, de basszus, ne tedd tönkre más életét a saját önzőséged miatt. Hogy képzelted mégis?
2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hova akarsz te és mit fecskendezni?

A barátok elmegyógyból szabadult?

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem lenne megoldás! Te megőrültél gondolkozz már egy kicsit. Ha ő még nem akar várj amíg majd úgy érzi, vagy tényleg folytassátok külön. Hány évesek vagytok?
2013. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szexelj Life Styles gumival. Nekünk a legutóbb úgy szétszakadt, hogy a puncimból húztam ki a tetejét. :S Szerencsére mensi előtt voltam.
2013. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nyugi...


Nem én Találtam ki a dolgot. Ezt csak egy haver javasolta...


Nem szeretném tönkre tenni őt. Szeretem, és megőrülök érte.

Amúgy most külön kellett jönnöm tőle, és félő, hogy most is egy másik sráccal van. Nem veszi fel a telefont, a Vibert kikapcsolta, és nem is érem el gépen keresztül sem.

2013. máj. 6. 17:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor arról viszont meg kell bizonyosodnod. Menj, és állíts csak úgy be hozzá, hogy "hopp itt hagytam valamimet".

Jogod van tudni, ha megcsal.

2013. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!