Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acsricsi kérdése:

Hogy jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban. 1 évvel fiatalabb nálam még sosem beszéltem vele. Hogy mehetnék oda hozzá? Mondom még sosem dumáltam vele és nem is jártam még 1 lánnyal sem. A lány osztálytársaimmal nagyon jól el tok beszélgetni. De ez valahogy kicsit más. Nem merek odamenni. Meg hát a barátnői is ott vannak. Mit kéne neki mondanom, vagy tennem hogy legyen valami?

2013. máj. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a "Szia! Van kedved dumálni suli után?" Csak előtte menj neki véletlenül,vagy lögd leg a cuccait a padról,és mikor kezdi összeszedni akkor menj oda és segits neki.
2013. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

uram istenelozo ezt melyik gagyi romantikus vigjatekban lattad?:D


sokat jarkalj elotte hogy eszrevegyen, keress egy kozos baratot es amikor talalkoznak legyel ott te is, mindig legyel szem elott! csak ugy nem menj oda mert ahogy irtsam ez nem alami romantikus amcsi film.

2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a legjobb, ha sokszor jársz az osztályuk előtt és mosolyogj rá a folyosón :) Bár szerintem ha nem a bunkóbb cicababa fajta akkor nyugodtan menj oda hozzá, hívd félre és beszélj meg vele egy találkát, nem fog elküldeni a francba:D

15/L

2013. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ScarCity993 válasza:
Igaza van az előttem szólónak h keressetek egy közis ismerőst és mondjad neki h hívja ki a lányt az utcán valamerre sétálni meg ienek és légy vicceskedő (neviddtúlzása) csinálj úgy mintha kemény gyerek lennél (de eztse vidd túlzásba) csak ha látja egy nő a fiún h vicces és elég menő ahoz hogyha valami baj van akk ott állj mellete és ezt a nők nagy része szereti vagy tetszik nekik vagy cigizik és teis akk kináld meg cigarettával vagy ha egyikőtök se cigizik akk legyen nálad valamiamivel megtod kínálni vagyis kedveskedni neki, jah és persze nelégy tutyi mutyi, és ne gyere zavarba lényegébe ezt úgy tudnám össze foglalni h legyél macsó,gyengéd,figyelmes. jó humorod legyen , ÉS NELÉGY ZAVARBA MERT A NŐ MEGÉRZI , aztán megmár jön minden magától :)) de ha segítség kell akk írj :) nyugodt szívvel :)
2013. máj. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!