Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, hogy jöhetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogy jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki évfolyamtársam... egy idegen nyelv órára járunk és igazából csak most kezdett el tetszeni... am 9. vagyok... párszor egymásra köszöntünk, meg beszélünk pár mondatot a dogáról meg házit írtunk óra előtt, de ennyi... miről beszélhetnék vele? vagy hogy kerülhetnék közelebb hozzá?

2012. nov. 17. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen kérdés van, annyira aranyos, hogy ilyen elkeseredett vagy:)

Szerintem nem nehéz közelebb kerülnöd hozzá, sőt pont tökéletes, szerencsés vagy, hogy nem osztálytársak vagytok.

Eleinte csak adj neki jeleket, szemezz vele, ha benne van a "játékban", akkor tudhatod, hogy bejössz neki, onnantól kicsit nyitottabb leszel. Hogy miről beszélhetnétek? Először hát elég felszínes téma, de a suliról, a nyelvről, hogy szeretitek-e, a tanárról, a csoporttársaitokról, az ő osztályáról, a közös tanárjaitokról ( jajj, az a tanár milyen hülye! ez mindig jó téma, és ilyenkor egy csomó poént be lehet nyögni!:D ), kiket ismertek a suliban, de akár az x-faktorról ( azt mindenki nézi ) mivel jár haza, mit csinál szabadidejében... szép lassan jönni fognak a témák, és egyre jobban megismeritek egymást. Hidd el, ha elkezditek, és érzitek, hogy szimpatikus a másik, akkor csak magától is jönni fognak a témák!:) Ne mindig te menj oda. Figyeld őt, miket csinál, milyen jeleket ad, te is adj neki jeleket. Igazából el kell mondjam, egy 15 éves fiúcska elég éretlen ( tisztelet a kivételnek ) és idétlen, nehezen veszik észre, ha bejönnek egy lánynak, vagy épp nem tisztelik annak érzéseit. Vigyázz, biztos vagyok benne, hogy okos, szép, és ügyes lány vagy! Én szurkolok neked!:) Ha gondolod, nyugodtan írj, érdekelnek a fejlemények!

L/16

2012. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen természetesen leírom a fejleményeket ;) hétfőn lesz együtt óránk :DD
2012. nov. 17. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Várom, mi volt! Hajrá holnap!;)
2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!