Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön már el a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön már el a szerelem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (1 hónap és 15), és azt hiszem, szörnyen türelmetlen. Még nem voltam szerelmes, de még csak nem is vonzódtam úgy igazán senkihez. Persze vannak srácok, akik helyesek, és tetszenek, de a legtöbbjük elérhetetlen. Az egészben csak az a szomorú számomra, hogy nem is nagyon érdeklődnek irántam. Persze volt már egy-két fiú, de van egy színvonal, ami alá már nem szívesen mennék. És nem is vagyok annyira kétségbeesett, hogy egy nekem nem tetsző fiúval járjak. És olyan rossz látni, hogy vannak korombeliek, akiknek van párjuk. Még nem csókolóztam, és egyszerűen szörnyű, hogy mennyire vágyom rá. Időszakosan rám tör a sóvárgás, és akkor nincs megállás. Mégis mit tehetnék? Vajon a többi tini is hasonlóan érez? Ti hogyan éltétek meg ezt az időszakot, és mikor találkoztatok az első szerelemmel?
2013. máj. 6. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki
2013. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Álmodj királylány...

Te csak várj, míg felkel majd a nap...:D

2013. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013.12.17. 15:34 perc.
2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már. Nem hiszem el, hogy ti sosem éreztetek így... :)
2013. máj. 6. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Két hónap és 18 és még mindig semmi, mondjuk én fiú vagyok de a sztori ugyan az. Vannak az elérhetetlenek, meg akik nem ütik meg a színvonalat. Pedig jó lenne már valaki aki nekem tetszik meg én is neki. Aztán majdcsak kijövünk.

Én már csókolóztam, beadtam a derekam az egyik lánynak akinek tetszettem, de háááát... Semmi. Még mindig semmi.

Talán majd holnap :D ciki már nagy magányomban a párnámat ölelgetni :/ :D

2013. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam már szerelmes, de egyáltalán nem vágytam rá, és nem is kerestem. A szerelem jönni fog magától, ne sürgesd.
2013. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, többnyire én is így állok a dologhoz, de valamikor csak úgy rám tör ez az érzés. Általában akkor, amikor valaki kavar valakivel az ismerőseim közül, és érzékletes leírással teszi közzé a történteket. És akkor arra gondolok, hogy mennyire szánalmas vagyok, hogy így izgulok az ő sztorijukon, szurkolok az első csókjukért... Mikor megtörténhetne már az én első csókom is.
2013. máj. 6. 22:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, 5-ös válaszoló. De legalább tudod, hogy nem vagy egyedül ezzel.
2013. máj. 6. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok most leszek nem sokára 16 és még nem volt pasim és nem is smároltam senkivel..és ezt SAJNOS úgy oldottam meg hogy rászoktam a cigire..
2013. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!