Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero lányok belőletek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok belőletek mit váltana ez ki? És szerintetek miért néz? (lány-lány téma)

Figyelt kérdés
Van egy lány egy étterembe aki nagyon tetszik. Mindig ott eszünk a barátnőimmel és igaz nézem és lehet azért, de ő is mindig oda néz.. néha megy ki a pultból és akkor is mielőtt kimegy az ajtón vissza néz.. Meg mikor találkoztunk vele az utcán akkor is mikor elment mellettem eléggé zavarba volt aztán hátra néztem és ő meg vissza nézett.. meg mikor a városba találkozunk valahol akkor is néz. De nem vág semmi ilyesmi fejet hogy "mit bámulsz?" vagy valami.. Annyira rossz hogy nem tudom eldönteni hogy azért néz mert látja hogy én nézem és oda néz hogy nézem-e még mert pl ha engem egy olyan lány nézne aki engem nem érdekel én nem néznék rá annyiszor..) vagy lehet hetero? és nem tudja ugyan miért nézem. Akkor meg rossz mert nem akarom lejáratni magam meg fölöslegesen "próbálkozni" mert ha hetero lehet le se veszi hogy tetszik nekem azért nézem. Hetero csajok ti mire gondolnátok? Meg amúgy lányok ha nem érdekel titeket egy csaj de nagyon bámul titeket ti néznétek akkor ilyen sokszor?

2013. máj. 6. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

de sok szóismétlés...

am tetszel neki lehet.

2013. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én arra gondolnék,hogy utál és valamit forral ellenem :D
2013. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

bocs a szóismétlések miatt :D

miért egyből arra gondolnál hogy azért néz mert nem vagy neki szimpatikus? (akkor is arra gondolnál ha nem fintorogva nézne?:DD)

2013. máj. 6. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
igen :D
2013. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltál már rámosolyogni?
2013. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én megpróbálnék vele beszélni... de sztem nem rosszból ézeget feléd
2013. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ha valaki néz mindig, akkor én is nézem automatikusan. Aztán ha már zavar, akkor elkapom a fejem és nem nézek rá többet. Ha ez tartósan fennáll, akkor szerintem ő is akar valamit, vagy pedig nem olyan, mint én, hogy elkapja a fejét, hanem nézi, hogy mit nézel már hetek óta.
2013. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok hetero, de velem is előfordult már ez... és volt úgy, hogy nem is én kezdtem. Ha nem gonoszul néz, akkor én sem tudok mást leszűrni belőle, minthogy szimpi vagyok neki. Mellesleg, mint nem hetero elárulom neked, hogyha nekem nem jön be a csajszi, akkor én nem nézem utána órákon keresztül, csak akkor, hogyha megfog valamivel. Viszont van egy barátnőm, aki állítólag full hetero, legalábbis ezt mondja magáról, de ő is képes dülledt szemmel nézni a lányokat, szóval szerintem benne is van valami hajlam. Konklúzió: Aki nem tetszik, őt nem nézed, főleg miután észreveszed, hogy ő bámul.
2013. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 °°Lucyferia°° ***** válasza:
én ha nézek egy csajt az vagy azért van mert olyan csúnya és gondolkozok hogy egy kis vàltoztatàssal mennyivel szebb lehetne, vagy azért nézem hogy milyen szerencsés hogy ilyen szép. vagy esetleg mert tetszik a ruhàja vagy a cipõjea haja de pszt ezt nem àrulom el, elrontja a fiùs énem :D én nem haragudnék haa bepróbàlkozna a làny, lehet hogy végül jó baràtnõk lennénk
2013. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!