Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülye helyzetbe hoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye helyzetbe hoztam magam, hogy bújjak ki belőle, hogy ne essen a srácnak szarul?

Figyelt kérdés

Szóval társkeresőn ráírtam egy srácra, egész jól el is beszélgetünk meg minden, kiderült, hogy ugyanarra a karra is járunk, személyesen is találkoztunk már, stb.

Szimpinek szimpi, de csak ennyi. Viszont közben van egy másik srác, akihez nagyon vonzódom és nagyon tetszik, lehet, hogy bele is zúgtam, mert mostanában már bőgni szoktam, hogy látni akarom. :D :S


Szóval ki akartam verni a fejemből azt, aki tetszik, mivel nem vesz észre. De rájöttem, hogy nem megy. :S

Most hogy írjam meg a srácnak, hogy nekem más tetszik? Vagy mit írjak? :S

Szegény szerintem már tökre beleélte magát, hogy mi ketten járni fogunk.


2013. máj. 6. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mond meg,hogy más tetszik neked,hiszen azt mondod úgy se jön össze.Mond meg nincs meg a vonzalom és úgy érzed nem is lesz stb.Sajnálod,ne haragudj.
2013. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus no! Aki lesz**ja azt imadja, aki meg ertekelne az nem kell! Tenyleg szoktal sirni hogy latni akarsz valakit aki nem foglalkozik veled? Nem erzed hogy ez egy kicsit megalazo sajat magaddal szemben? Ertekeld magad jobban!!! A legjobb megoldas pedig mindig az egyenes es oszinte beszed! Gondolom O se veletlenul hiszi azt hogy jarni fogtok, hanem azert mert felrevezetted. Csak nyiltan, egyenesen, kereken az emberek szemebe! Abbol nem lehet bonyodalom, a hazugsagbol meg mindig bonyodalom van!
2013. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem akartam félrevezetni, egyszerűen azt hittam, hogy elmúlhat a vonzalom a másik srác iránt.

De rájöttem, hiába akarom, hogy közömbös legyen, ez nem így megy. :(

Köszi a tanácsokat!

2013. máj. 6. 23:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a bőgés meg csak 1 hete van, amióta találkozgattam a másik sráccal. Nem úgy sült el a dolog, ahogy akartam, azt reméltem, hogy vonzódhatok máshoz is, aki értékel engem, de ehelyett csak még erősebben vágyom arra a srácra, aki meg engem nem vesz észre.
2013. máj. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!