Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázott az ex csajom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázott az ex csajom, de miért?

Figyelt kérdés
Van csajom, nyitott kapcsolatban. közben egy csinos csajjal össze jöttem, de a másikkal is össze jártam. utána mindenhonnan tiltottuk a csajt, én, a barátnőm, annak az ismerősei is, mert kitálalt rólam hogy mekkora hazug vagyok (mindenki azt mondja, nagyon rendes ember vagyok!), és mindezt fb-n. Nem köszönök annak a k.-nak sem. Megalázott nagyon. Meg semmi köze, hogy én mit csinálok a nyitott kapcsolatos csajommal. igaz eljártunk bulizni, meg ilyenek, mikor együtt voltunk, de ezen utólag minek kell kiakadni??
2013. máj. 6. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos nem felejtett el és még az övének érez a marha
2013. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen véletlenül nem felejtettél el szólni neki, hogy egy másik lánnyal vagy nyitott kapcsolatban?
2013. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kicsit kihasználtam, de akkor mi van?
2013. máj. 6. 23:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg ez a problémája...
2013. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az hogy csak dugásra kellett? ilyenek a mai csajok. :D
2013. máj. 6. 23:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ó, hát mi van akkor, ha csórikám nem csak dugni akart veled? szörnyűséges.



dögölj meg:)

2013. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek, mert ilyen s*ggfejek egyesek velük.

Férfi létemre szégyellem magam miattad komolyan.

2013. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát ha kihasználtad, ez baj

remélem Te nem fogsz így járni soha,

az más, hogy nem így kellett volna neki rendezni N

2013. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"kitálalt rólam hogy mekkora hazug vagyok"


És milyen igaza van szegény lánynak. Szégyen, hogy az ekkora seg.gfejeket nem tudja elég gyorsan kiirtani az evolúció.


BTW első körben azt olvastam, hogy "kitalálta". De így már minden világos. Szánalmas kis patkány a kérdező.

2013. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nektek nem tűnik fel, hogy fake?
2013. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!