Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bunkóságnak számít, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóságnak számít, ha nem veszek tudomást egy olyan emberről, aki egyébként keményen megsértett és megalázott?

Figyelt kérdés
Mindig engem tartanak az érzéketlen taplónak, pedig velem ugyanígy bántak ők, csak az a különbség, hogy én nem azért csináltam, hogy boldog legyek, hanem mert azt gondolom, nem érdemli meg a figyelmem.

2013. máj. 1. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. Mit érdekel mások véleménye?
2013. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lennél ettől bunkó? Természetes...
2013. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem bunkóság.

Ha nekem beszólna én vagy visszaszólok vagy egyik fülemen be a másikon ki.

Nem kell velük foglalkozni, hülyék az emberek.

2013. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretek visszaszólni, egyrészt mert teszek rá, másrészt mert abból óvodásharc keletkezne...

De köszi a választ, csak mert tudni akartam, hogy én vagyok a hülye, vagy ők :D

2013. máj. 1. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye, de nyugodtan visszaszólhatsz, persze ha neked ez nem okoz problémát akkor nem muszáj.
2013. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!