Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flegma csajok- mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegma csajok- mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Itt most nem a 15 éves csücsörítős csajokra gondolok,hanem akiknek flegmatikus a személyiségük. Tehát minden mindegy nekik,nem lehet őket felidegesíteni,nem lelkesíti őket semmmi,csak 1-2 dolgo de az nagyon,mottújuk általűban,hogy "majd lesz valahogy". Ti mit gondoltok róluk? Főleg azért kérdezném mert én is ilyesmi vagyok.
2013. máj. 7. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy hül.ye rib.ik, és majd a testükből fognak megélni, ennyi
2013. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*mottójuk,általában- bocs elírtam :)
2013. máj. 7. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb az ilyen típus, én bírom a flegmákat.


márcsak azért is, mert rühellem az érzelmi kitöréseket produkáló hisztériákat, akkor inkább már legyen nyugodt és vonogassa a vállát, mint rinyáljon ezerrel.

2013. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ivilicious ***** válasza:
91%

első válaszoló,te egy gyökér vagy. tudod, vannak személyiségtípusok, flegmatikus,kolerikus,szangvinikus és melankolikus.


kérdezőnek pedig...mindenkinek más a személyisége, most ezért miért lehetne bántani valakit.....ilyenek adottságilag,ha meg nem szimpik,akkor nem kell velük kezdeni.

2013. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ivilicious ***** válasza:
elméletileg amúgy elviselnék magam mellé egy ilyen pasit,mert én meg kolerikus-szangvinikus vagyok,de sosem azokat fogtam ki,hanem a hozzám hasonló őrülteket :D
2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

ivicius te vagy egy kis gyökér sz>r . kérdezö senkinek sem kell egy ilyen kis hülye flegmah pics

h,

2013. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen nőket, mert kiszámíthatatlannak és megbízhatatlannak tartom őket. Akinek "minden mindegy", gyakran nem tervez előre és nem méri fel tettei következményét sem. Ráadásul ez bennem a beképzeltség képzetét is kelti.

Számomra ez elég taszító tulajdonság, de nem akarok általánosítani. Senki sem csak "ennyiből" áll. Ezt lehet azért talán kompenzálni. Alapvetően ez a típus nekem nem jön be.

2013. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik évfolyamtársam a jogon ugyanilyen. nem p.csa, nem úgy öltözik, de olyan flegma, hogy hihetetlen...
2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

A flegmatikus vérmérékletűekkel nincs para.


Ellenben a flegmahhX<3 Láááw nyámi cukcsíííh "mert megtehetjük" p*csákkal annál több.

2013. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, úgyhogy szerintem nem lenne jó, ha összejönnénk egy ilyen lánnyal... az totális csőd lenne :S


20f

2013. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!