Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más fiú is, akivel hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, akivel hasonló dolgok történtek és folyton elgondolkozik újra és újra vajon mi lett volna, ha leszólította volna azt a lányt?

Figyelt kérdés

Például van olyan, hogy szemeznek velem lányok utcán vagy máshol, van, amikor gyakran néz buszon csaj meg piszkálja a haját például, ilyenekre gondolok. Míg a többi csaj észre sem szokott venni, az ilyen fura csajok miatt azért el szoktam gondolkoznhi, hogy mi van, ha tetszettem neki vagy csak épp akkor simítgatja a haját, amikor meglát? De miért pont akkor stb?

Az sem szoktam érteni, hogy tök jó csaj minek fordul akár többször is hátra utánam, főleg, hogy nem vagyok egy lányok álma pasi. Bulihelyeken a jó csajok szoktak leginkább lekoptatni, itt meg pont a jó csajok néznek meg maguknak nappal. Tiszta ellentmondás az egész. Pedig már több haverom is látta, amikor velem voltak, hogy adta ilyen fura jeleket a csajok és maguktól belökték, hogy szerintük tetszem annak a csajnak. Én meg csak flegmán leszarom, mivel tisztában vagyok a nem vonzó külső tulajdonságaimmal, de azért mégis elgondolkoztat. Amúgy volt, hogy még mosolygott is lány rám, igaz ez nagyon ritka, at öbbség csak fapofával szemez vagy ilyen félénken, lefelé néz aztán maga elé meg a haját simítja, ez jellemzőbb.


2013. máj. 7. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van valami karakteres vonásod, még ha nem is vagy full jóképű és ez némelyeknek bejön. Amúgy több önbizalmat! :)
2013. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebbe igen hamar bele lehet őrülni.
2013. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha utánad fordul,az jelenthet valamit,de ha valaki csak a haját igazgatja,abba szerintem semmit nem kell beleképzelni.
2013. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!