Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas vagyok, de kövér, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagyok, de kövér, a fogaim csálék, szemüveges vagyok, a füleim elállóak. Azt csinálom amit szerettek és nem sírok. A hozzám hasonló srácok miért nem bírnak arra rájönni, hogy ez a kulcs a boldogsághoz?

Figyelt kérdés

Ja itt egy kép rólam:

[link]


2013. ápr. 27. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát,nem azért,de teljesen átlagos külsőd van.Semmi átlagon felüli,vagy aluli...

Ja,és nem tudom miért utálják sokan a telet...én szeretem.

2013. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján 5X rosszabbra számítottam mint amit a képen látok. Ezen érdemes lenne elgondolkodnod.
2013. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, nem vagy kövér :) Amúgy olyan átlagos kinézeted van, nem vagy kiemelkedően csúnya, és nem azért mondom, hogy megnyugtassalak, hanem mert így van. Amúgy meg igazad van, ne csodálkozzanak hogy nem boldogok, ha folyamatosan azon jár az agyuk, hogy jaj, ők milyen csúnyák. Rengeteg fontos dolog van még az életben.
2013. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát látszik rajtad kb h boldog vagy és szerintem ha akarsz bármilyen csajt fel tudsz szedni. Ha talán fogynál kicsit akkor minden oké lenne de ha ez így neked jó akkor nem szóltam.
2013. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na igen. Én fele ekkora vagyok kb. magasságra, de kb. 2-szerese súlyban. Te nem vagy kövér. És az arcom is ezerszer ocsmányabb. Szóval teljesen más a szitu.
2013. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Kicsit kritikus vagyok magammal, de régebben én is ilyen rinyagép voltam.:D A fogyáson meg rajta vagyok, de pont ebben a bőrben és testben érzem jól magam.:D
2013. ápr. 27. 10:51
 7/12 anonim ***** válasza:
A leírás alapján én is sokkal rosszabbra számítottam :) teljesen átlagos külsőd van, és ha emellé tényleg felhagytál az önsajnálattal, akkor szerintem nem lesz gond :)
2013. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ohh ne tudd meg milyen durva voltam önsajnáltatóként. Gyakran már reggel kezdtem a sírást, megreggeliztem, utána kiírtam három önsajnáló, nőgyülölő, öngyilkosságal fenyegetőző kérdést gyakorira, megebédeltem, felmentem Chatre, fröcsögtem egy sort, majd jött a vacsora, na utána írtam ki, hogy megyek a prostikhoz elveszíteni, majd lefeküdtem és álomba sírtam magam, majd másnap kezdődött elölről.


Mióta írok meg a PS-sel bűvészkedek, azóta magamra találtam.


[link]


Ezt most alkottam PS-sel.

2013. ápr. 27. 11:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Magas vagy, te bárkit megkaphatsz, de én alacsony, sovány srácként nem vagyok elég férfias, emiatt csak lekoptatnak, nem kell a fajtám nekik.
2013. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

He, mi az hogy fajtád? Ember vagy a francba már. Az a gond, hogy olyan lekicsinylően beszélsz magadról, hogy a fajtád... Növessz gerincet és kezd el magad jól érezni a bőrödben.:D


Na, menni fog.:D

2013. ápr. 28. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!