Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiúk! Nektek is alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiúk! Nektek is alig van arcszőrzetetek?

Figyelt kérdés

4 éve borotválkozom heti rendszerességgel, de alig erősödött valamit, most is még pehelyszerű. Ráadásul ritka.


Volt hormonvizsgálatom, és kiderült, hogy alacsony a tesztoszteron-szintem. 7,82. (9,90-52,30 között a megfelelő.)

A szexuálhormon-kötő-glob. szintje is alacsony: 8,82 (13,00-71,00).


Ezen adatoknak van közük a szőrösödéshez?

Szeretnék szőrös lenni...


2013. máj. 7. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi szőrzetem, de úgy kb máshol sem a testemen.
2013. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak a lábakon, karokon van, meg persze a nemi szőrzet...
2013. máj. 7. 13:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Un báttyámnak 24 évesen kezdett el igazán erős szakálla lenni, szóval még nem késő. Amúgy mesélj már nekem erről a hormonvizsgálatról hogy hogyan zajlik és mibe fájna, mert nekem is elkéne menni.
2013. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem meg naponta kell borotválkoznom és mély a hangom... 17/F

de abszolút nem vagyok boldog, mert elvileg én már nem fogok tovább nőni

171cm :s

2013. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Huhh én ennek örülnék, franc se szeret borotválkozni 2-3 naponta :(

Amúgy a tesztoszteron szint 28-30 éves korban éli arany életét utánna kezd majd lassan csökkeni, szóval nem kell ebből ügyet csinálni :D

2013. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, de minimum hetente kell borotválkozzak mert nem akarok ősemberként kinézni...
2013. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

örülnék, ha nem lennék annyira szőrös, amennyire...

borotválkozni? ain't nobody time fo' that! :D


de most komolyan. esztétikusabb szőr nélkül, bár a borosta a pofaszerkezetemen azért jól néz ki. lent meg... inkább ne nőne szőr.

2013. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem a 14 éves öcsém szőrösödik, és általában lusta borotválkozni, úgyhogy sikeresen megutáltatta velem a borostát...:/

sima arc 4ever <3

L

2013. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom. De azért erősödik már.
2013. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

figyelj, ez nem ritka, es nem fogsz tudni valtoztatni rajta. (semmivel sem) De a szexualis eletedet nem fogja befolyasolni, sem mast.

Persze most sz@r, de 30 evesen tök jo lesz!

Viszont soha nem fogsz kopaszodni!

2013. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!