Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 16 éves lányba és ő is belém, de felék elmondani az ismerőseimnek. Hazudjak a korával kapcsolatban, vagy felvállaljam őt? 21/F

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyád úgyis ki lesz akadva, a haverjaid ugatása, meg miért érdekel ennyire? A barátaid - akik ténylegesen azok - szóval nem az alkalmi ivópartnerek, beböffentős osztálytársk vagy a többi hulladékember - meg simán megértik.
2013. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:

Ha a szuleinek nincs problemaja veled,es ezzel ami koztetek van,akkor ne foglalkozz ilyenekkel.

Volt egy lakotarsam,aki 16 eves lannyal kezdett jarni,es o is 20 felett volt,es most kb7-10 eve vannak egyutt,es mar ket gyerekuk van.

2013. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlo volt, csak 17 evesen egy "csak" 14 evesbe. Nem vallaltam fel, megbantam.
2013. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vállald fel, ebben nincs semmi szégyellni való.

17f

2013. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is, szerintem senkinek semmi köze hozzátok, másodszor pedig férfi vagy/lennél, ne hazudj, hanem ha el akarod mondani másnak hogy van barátnőd akkor vállald fel, és mondd meg hogy 16 éves.
2013. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez 5 év. Én tudok sokkal durvábbat is ahol a lány 13 a srác meg 22...

Egyébként, van egy lány akibe szerelmes vagyok Ő 14 lesz én meg 18 vagyok szóval kb hasonló felállás.

2013. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kicsit ciki a korkülönbseg, en tenyleg megertelek, de vannak normalis 16 evesek es vannak hülye-gyerekek is. Ha nem az utobbi akkor vallald fel.
2013. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az nem durva korkülönbség. Nyugodtan mondd el!
2013. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!