Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek szerelmes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes olyan emberbe, akit alig ismerek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen!

De ha jobban megismernéd, lehet, átértékelődnének a dolgok benned ...!

2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen :P szerelmes vagyok az oldal egyik felhasználójába :)
2013. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen.
2013. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehetsz

de ja, ha megismered koppanhatsz :D

2013. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ne hallgass erre a sok ütődöttre.


Fiatal vagy, ez meg csak ugyanaz a kanosság mint ami veled egyidős srácokban is megvan.


Ezt te csak szépen hessegesd el magadból, vagy próbálj meg megismerkedni vele szépen lassan... különben részegen meg fog kefélni és a fél falud leknrváz majd, bleh.

2013. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megeshet hidd el.
2013. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerelmes nem lehetsz belé, de rajonghatsz érte halálosan.


Ha valakiért akkor is megesz a fene, ha már évek óta együtt vagytok, az szerelem.


Ha valakit alig ismersz, de teljesen beájulsz tőle, az csak rajongás. Lehet mindent elsöprő rajongás, de akkor is csak rajongás. Én is voltam így, egy évig ett a fene valaki után.

Utólag láttam, hogy ennek alig volt köze ahhoz, hogy ki volt ő valójában.


Már sok éve szeretek valakit. Pontosan tudom, hogy ki ő és egyszerre szeretem rajongással, ésszel, szívvel, testtel. Ez szerelem.

2013. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dualipaslov válasza:
Mindenki máshogy nézi. Szerintem lehetsz, ha ránézel, és "pillangók röpködnek" a gyomrodban, és egy megmagyarázhatatlan érzés lesz úrrá benned, az a szerelem. De lehet hogy csak nagyon rajongasz érte! :)
2019. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!