Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon régóta szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon régóta szerelmes vagyok valakibe, de nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek miatta, hiába nem láttam már régóta, meg ismertem meg más nagyszerű embereket, semmi nem használ. Mikor múlik már el?

2013. máj. 6. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez az állapot? Amúgy ha az első szerelmed akkor felkészítelek hogy sosem múlik el.

17f

2013. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve.

Nem az első, de az előzőeket nem szerettem ennyire. Talán lehet hogy mégis ő az első.

2013. máj. 6. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Az illető tudja egyáltalán?
2013. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos van valami oka hogy nem vagy vele, azt a bizonyos okot kellene elfogadnod:)
2013. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú?
2013. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, meg már le is mondtam róla, csak az érzés nem változott semmit. Én lány vagyok, ő fiú.
2013. máj. 6. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Sejtettem.. am valamelyest hasonlóan vagyok én is fiúként. Annyiban hogy többször bukkan fel a fejemben mint kellene, pedig tudom hogy semmilyen szerepben sem működnék jelenleg megfelelően mellette. A dolog pikantérja meg semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele LOL De hogy mi a t*kömnek vannak ezek a dolgok már sok éve nem tudom. Ha gondold írt ki a bajaidat azt meglátom hogy tudok segíteni.
2013. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kaptam privit hogy írhatsz e ott is - ha gondolod nyugodtan elvégre azért van
2013. máj. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de ugyanígy vagyok vele. Rég nem láttam, de nem tudom elfelejteni. Erre nincs ellenszer :D
2013. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
kill yourself
2013. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!