Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, lányok? Keresnétek a fiút, vagy várnátok, hogy jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy héttel ezelőtt összejöttem. Ő dolgozik is, és most érettségizik. Én is most érettségizem. A múlt héten egyik nap teljesen kiborult, nagyon feszült az érettségi miatt, nincs türelme semmihez. Próbáltam biztatni, támogatni, de nem tudtam túlságosan megnyugtatni. Azóta nem keres. Gondolom azért, mert nincs kedve senkihez, látszik rajta, hogy feszült, meg minden és tudja, hogy én is az vagyok.


Nekem viszont hiányzik és jó lenne, ha átölelne vagy valami. De nem akarom zavarni a hülye kis problémáimmal, van elég baja neki is. Az utóbbi napokban egyszer kerestem, kérdeztem, hogy van, mi van vele, de akkor is távolságtartó volt. Ma találkoztunk, beszéltünk pár percet, kérdezte, hogy sikerült a matek, de ennyi. Még csak puszit se adott.


Nem tudom, hogy most mi van velünk. Folyton ezen kattogok, ami azért a teljesítményem rovására is mehet. Félek, hogy csak szórakozik, bár eddig minden jel arra mutatott, hogy komolyan gondolja. Már az anyukájának is bemutatott meg néhány barátjának, meghívott magukhoz, filmeztünk és látszott, hogy nem a szexre megy ki a játék.

Hónapok óta ismerjük egymást, eddig mindig számíthattam rá, ha szomorú voltam próbált megvigasztalni, ha bánatom volt, ő meghallgatott..


Nagyon friss a kapcsolat, tudom, de egyre jobban szeretem, és nem tudom, mit csináljak. Ez az első kapcsolatom, ezért is vagyok ennyire tanácstalan.


Szerintetek mit tegyek? Keressem, érdeklődjek nála? Vagy inkább várjak, hogyha túl leszünk az írásbelin a héten, hátha kicsit megnyugszik és keres?


ui.: eddig szinte mindig ő keresett, nagyon érdeklődő és figyelmes volt, csak az utóbbi egy hétben lett ilyen távolságtartó és azóta nem keres.



2013. máj. 7. 18:28
 1/2 Emberek ***** válasza:
szerintem az érettségi miatt "hanyagolt el" ha lehet így fogalmazni. de ne aggódj ha vége lesz, visszatér minden a normál kerékvágásba
2013. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok, mert egyébként nem szokott ilyen lenni. Csak furcsa volt, hogy ott állt az udvaron a levelezős ismerőseivel, amikor mentem be és rám nézett, köszönt egy hellot. Én mentem oda pár perc múlva, mert volt ott egy másik ismerős is és barátnőmmel odamentünk, de le se sz*rt, még csak egy puszit se adott.


Azt megértem, ha a suliban nem akar csókolózni, ez tiszta sor, nincs is ezzel semmi gond, de egy puszi sem fér bele vagy mi van?!

2013. máj. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!