Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Keresnétek a nőt, vagy nem?

Figyelt kérdés

Megismersz egy buliban egy nőt, ráhajtasz. Közben megtudod, hogy a nő foglalt (valójában nem az, de ezt nem adhatta akkor egyértelműen tudtodra, csak célozgatott rá). A nő ad jeleket, de csak flörtölget, csókot már nem enged. Egy héttel később a nő jelentkezik, hogy megbánta, hogy nem mentetek tovább, mert teljesen levetted a lábáról és örülne, ha keresnéd.

Mit tennél?


2012. jún. 18. 16:15
1 2 3
 1/23 okoska31 ***** válasza:
70%
dugd meg - ha tényleg nem foglalt.
2012. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok. :)
2012. jún. 18. 16:17
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Nagy valószínűséggel kártérítési pert indítanék.
2012. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

" nő foglalt (valójában nem az, de ezt nem adhatta akkor egyértelműen tudtodra, csak célozgatott rá)"


Ez meg mire volt jó?

2012. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
nem tepernék neki semmiképp, mindegy mindegy alapon rámennék de egyéjszakánál nem mennék tovább
2012. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
keresném és jól megraknám, ameddig mozog :D
2012. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
én nem szeretem ha szórakoznak velem a nők, ahogy szerintem senki sem, de attól még benne lennék, hátha összejön egy kis akció. viszont semmi esetre se venném komolyan. 22f
2012. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Megdugnám egyszer aztán elhajtanám.

Kinek kell egy ilyen idióta nő?

Olvasd már el mit csináltál...csináltál...szenvedtél össze, elég szánalmas.

2012. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A helyzet a következő: a párkapcsolatom már véget ért, elvben még nem zárult le, de a gyakorlatban már megbeszéltük a párommal, hogy vége. A buliban a barátai voltak, ők mondták a pasinak, hogy foglalt vagyok. Nekem is kellemetlen volt, mert nem cáfolhattam meg, a "párom" háta mögött, hülyén jött volna ki. Úgyhogy rábólintottam, hogy tényleg. A pasinak próbáltam célozgatni, hogy nincs már jelentősége a párkapcsolatomnak, de nem tudom, hogy mennyire értette meg...

Elmondanám, ha lenne rá lehetőségem... ezért is próbáltam "jelezni", hogy lenne esélye. Csak ez így elég hülyén jött ki...

2012. jún. 18. 16:27
 10/23 A kérdező kommentje:
És ezért is nem mehettünk tovább, mert a jelenlévők úgy tudták, hogy még együtt vagyok a párommal. Nem akartam őt kínos helyzetbe hozni, egy kaland kedvéért, de akkor még nem tudtam, hogy ekkora hatással lesz rám a pasi...
2012. jún. 18. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!