Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a barátomnak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a barátomnak, vagy ne?

Figyelt kérdés

barátommal több mint 2 évig együtt voltunk, aztán a sok veszekedés miatt szakítottunk. külön voltunk 2 hónapot, majd újra összejöttünk, nem bírtuk egymás nélkül, nagyon szeretjük egymást :)

mindketten elsők voltunk egymásnak. viszont, volt egy egyéjszakás kalandom egyik iskolatársammal, amíg nem voltunk együtt (bánat, magány mindkettőnk részéről) elmondjam a pasimnak, vagy nem fontos tudnia róla?

nem kérek r.bancozást, köszönöm! :)

19/L


2013. máj. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem voltatok együtt akkor meg nem mindegy?
2013. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem muszáj ne mond el

amiről nem tud az nem fáj

2013. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a magam nevében beszélek: nem szeretnék ilyenről tudni.

de az is igaz, hogy jobb, ha tőled tudja meg, mintha mástól hallaná.

2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mástól úgysem fogja, nem ismeri a srácot.

köszi a válaszokat :)

2013. máj. 7. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt már akkor el kellett volna mondanod amikor összejöttetek. bár nem tudom hogy az "újra összejövés" mikor volt, de ha nem rég akkor elmondhatnád neki... ha már régebben akkor felejtsd el:)
2013. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NE MOND EL SOHA. Csak megbántani fogod. Ráadásul bármikor a fejadhez vaghatja.
2013. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!