Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy sz@rul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy sz@rul főz vagy vágjak jó fejet hozzá?

Figyelt kérdés
Nagy kajás vagyok és a barátnőm próbál meglepni valami "finomsággal". Most tanul főzni, de nagyon nem megy neki. Nem tudom, hogy megmondjam -e neki, hogy borzalmas? Hogy közöljem finoman? Jól esik, hogy gondol rám csak hát a kaja már nem annyira.
2013. máj. 4. 12:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én inkább odaállnék mellé és belevinném a saját tudományomat. Így nem tűnik fel neki, hogy lényegében beszélteted, amíg te csinálod és még jó fejnek is tart, mert segítesz. :D Édi a barátnőd.
2013. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Persze mondd meg neki finoman,hogy szívem,bogaram stb... ez most nem lett éppen finom,biztos a füszerezéssel van a gond,vagy elolvastad a receptett,esetleg rossz oldalon nézted. Lehet poénkodni,viccesen közölni,hogy ennek ellenére megeszed,de legközelebb ezt inkább együtt fözzük meg. Hátha úgy jobb lesz! :)
2013. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Szerintem, ezt gondold át jobban. Gondolom a barátnődet nem szakácsnőnek tervezed tartani, vagyis valószínűleg vannak olyan értékei, ami miatt szereted.


Ezért jobb lenne, ha a kezedbe vennéd a dolgokat, ahelyett, hogy okoskodnál és kioktatnál. Teszem azt, te is főzhetsz magadra, ha olyan nagy kajás vagy, csak van ízlésed hozzá. Megkérheted a barátnődet, hogy segítsen a főzésben, megmutathatod neki a kedvenc receptjeid, főzhetsz neki! Ha nem abszolút tehetségtelen, és sikerül a főzésben elég önbizalmat gyűjtenie, akkor idővel Ő is fejlődni fog. Például, én nem vagyok nagy szakács, de időnként szeretek finom, és különleges ételeket készíteni. A barátnőm előttem nem főzött semmit, ellenben szeretett süteményeket készíteni, amitől meg én irtóztam. De megtanítottuk egymást, úgyhogy most már én is szívesen csinálok süteményeket, Ő pedig már jobban főz, mint én!

2013. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

3-as! Nem szakácsnőnek tartom, én nem várom el tőle hogy főzzön magtól csinálja meglepetésként.


A főzés tőlem eléggé távol áll nem tudnám tanítani, mert én se csinálnék jobbat. Sütibe profi, de a rendes kaják nem mennek neki. Biztos vagyok benne, hogy belejön csak ez a kezdő helyzet a gyomromnak nem feltétlen jön be.

2013. máj. 4. 12:15
 5/28 anonim ***** válasza:

"A főzés tőlem eléggé távol áll nem tudnám tanítani, mert én se csinálnék jobbat. "


Hát akkor tanulj meg főzni. :) A főzés egy elég alap dolog, nem kell mesterszakácsnak lenned, de gondolom nem akarsz életed végéig instant kajákon meg konzerveken élni, tehát mindenképp érdemes megtanulni. Főleg, ha a barátnőddel komolyabban tervezel, akkor meg még kiszolgálni se fog senki, ha Ő sem tud főzni. Szerintem mindkettőtöknek érdemes megtanulni.

2013. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Huhú, mintha magamat látnám :D Sütni istenien tudok, de a főztöm... Inkább nem jellemzem. Barátom először csak annyival lerendezte, hogy "köszi, már ebédeltem, de azért rendes vagy". Aztán mikor már hetek óta ez ment, megkérdeztem, hogy mégis hol ebédelt, meg mi a baja, ezt mondta: "szívem, tényleg imádom, hogy ennyire igyekszel, de a múltkor a csirkében találtam egy kicsi csomagolást, nem megyünk inkább étterembe?" Mondom, jó legyen ahogy akarod, beismerem tényleg nem vagyok jó szakács :D Ha sértődős a lány, inkább mondd meg neki finoman, ha ne, akkor meg viccelődhetsz egy kicsit, vagy nézz utána neten, vagy tévében vannak főzőműsorok, tanulj meg belőle pár praktikát, aztán segíts be neki :)
2013. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj, inkább segíts neki....

jártatni a szádat könnyű, nem mint értékelnéd, hogy próbálkozik.

2013. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

1. Mindenképpen szóljál neki, mert ha nem tud róla, akkor továbbra is a nem ízletes főztjét eheted!

2. Csináljátok együtt! Meg lehet tanúlni! Én is megtanúltam mióta egyedűl élek.

F.

2013. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7-es! épp azt írtam, hogy jól esik tehát értékelem!
2013. máj. 4. 12:35
 10/28 anonim ***** válasza:
4 Kérd meg az édesanyádat, hogy egy füzetkében irja le mit hogy csinál, és azt add oda a lánynak segitségül. Nagyon hálás lesz:D Nekem a majdnem anyósom tette ezt ősrégen, rém hálás voltam, addig soha életemben nem főztem. Eszembe nem jutott volna megsértődni.
2013. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!