Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam azon a srácon, aki elfogadott úgy ahogy vagyok, sőt így szeretett, így tartott szépnek?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy önbizalmam nincs,csöndes vagyok,kinézetre undorító.Az egyetlen fiú,aki magamért szeretett,a végén viszont pont emiatt akart csak megfektetni,így inkább nem beszélek már vele.
2013. máj. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát valamivel foglald le magad ami eltereli a gondolataidat. Olvass, nézz meg egy filmet, fejts keresztrejtvényt, teniszezz, ússz, fuss, boxolj, blogolj, akármi. A lehetőségek tárháza végtelen, a lényeg hogy foglaljon le és ne ülj otthon egész nap a fészbúk profilján csorgatva a nyálad. És ne tegyél fel kérdéseket hogy, hogy felejtsd el :D
2013. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy meg akart fektetni?
2013. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ajtó becsukódik, azzal egy új nyílik ki. Nem szabad feladnod. Ha bejöttél a srácnak akkor az azt jelenti hogy nem vagy csúnya.
2013. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor kölcsönösen szerettétek egymást?
2013. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy neked legalább ennyi jutott, és ezután keresgélj a magányos, szerelem hiány miatt depressziós férfiak között, hidd el megjártam a poklot sőt most is ott vagyok nagyon jól esne egy-két szó, de inkább nekik írj..
2013. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hurrá legalább egy volt. Az is több, mint a nulla.


És ha 1 volt lehet 2 is.


A gond akkor kezdődik mikor mindig csak 0 van!

2013. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig pozitívan kell gondolkozni tudom, hogy ez most nehéz.

El lehet terelni a gondolatokat zenével is.

Itt egy jó kis zene, én ezt szoktam hallgatni ha letört vagyok: http://www.youtube.com/watch?v=RglMIKG0GFw

2013. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!