Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Volt aki ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Volt aki ez miatt elhagyta a párját?

Figyelt kérdés

Évek óta vagyunk együtt párom nem akar nősülni és babát sem akar azt mondta neki jó így.Több éve már a szex sem megy azt mondta 50 felett már nem kívánja ez a kora miatt van.nem megy el orvoshoz azt mondta neki így jó.Mikor megismertem akkor nem vágytam még babára házasságra de most igen.És nem változik ebben.Nem tudom mit tegyek.

Szeretem elhagyni ezért nem tudom elhagyjam e de közben félek megbánom és késő lesz új kapcsolatra.


2013. máj. 8. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
csak az idődet pazarlod. Nem lesz változás.
2013. máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is de régóta együtt vagyunk és nehéz lépni:((
2013. máj. 8. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

Elhagyod, lesz házasság meg csináltatsz gyereket, vagy vele maradsz és nem lesz egyik sem.

Érthető, hogy egy 50-es pasas már nem gügyögésre vágyik.

Ha neked másmilyen élet kell, akkor lépj.

2013. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Azért egy 50-es pasi mellé, neked is kb 40-45-nek kéne lenned. Ilyen korban meg már nem a legjobb döntés egy gyerek. Még ha eddig nem is született egy se. Megértem, hogy szeretnél egyet legalább. De neked se, meg később a gyerek számára se lenne túl egészséges.
2013. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha bele menne nem lenne gond mert jó vele meg minden de nem adjam meg nekem ezt mert nem akarja fontosabb az ő elhatározása még ha külön megyünk akkor is
2013. máj. 8. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:

"de nem adjam meg nekem ezt mert nem akarja fontosabb az ő elhatározása"

Ne haragudj, de ilyenkor nagyon felmegy bennem a pumpa!

Mi az, hogy nem adja meg NEKED? Könyörgöm egy gyerek nem egy új autó, vagy egy külföldi nyaralás, vagy egy cuki kisállat, amit ajándékba kapunk a férjünktől, aztán váljék egészségünkre! A gyerek egy közös döntés, közös felelősség ami egy életre szól, nem erőszakolhatod rá senkire, aki nem akarja.


Nem írtad, de nagyon valószínűnek tartom, hogy ő már akkor sem akart babát, mikor megismerkedtetek. Akkor még te sem, most neked változott a véleményed és elvárnád, hogy neki is változzon.

Nincs igazad, nagyon nincs!


Én azt mondom, senkit nem lehet rákényszeríteni arra, hogy legyen gyereke, de megfosztani sem lehet a lehetőségtől.

Tehát el kell döntened, mi a fontosabb neked hosszútávon: ez a kapcsolat, vagy a lehetőség, hogy gyereked legyen. Ha utóbbi, akkor az a legjobb döntés, ha külön folytatjátok tovább.

2013. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!