Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról ha egy lánynak nem lapos a hasa? Nagyon gáz ha egy feszülős ruhát felvesz?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem lapos a hasam sajnos ezért inkább nem is veszek fel olyan ruhát. Viszont mostanába egyre több olyan lányt látok akinek volt egy kis hasa és simán felvett olyan ruhát, esetleg rátett egy övet és annyira már nem is látszott. Mit gondoltok?
2013. máj. 8. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
na akinek a feszülős alól kibuggyanik...nincs attól undorítóbb látvány.
2013. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem durva, akkor nem visszataszító. Egyébként én jobban szeretem, ha van egy minimális pocija a lánynak, mert lehet neki gyúrni, poénkodni. De azt már nem tolerálnám, ha bárhol pinát lehetne hajtogatni neki rajta :) Amúgy az öv jól kompenzálja, szóval jó ötlet :)
2013. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy nagy hurkás hája van vagy csak szimplán nem lapos a hasa mint egy deszka, hanem kicsit nagyobb. Mert az első gáz, a második annyira nem.

De amúgy most ha valaki kövérebb is és felvesz nem tapadós, 2szer nagyobb ruhát az nem biztos hogy jobb, mert csak még nagyobbnak tűnik.

2013. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áll jól ne vedd fel. A duci csajok olyan jól feltudnak öltözködni, hogy mindig megnézem öket. Mással pedig ne foglalkozz.
2013. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek van egy kis hasa, az teljesen termeszetes söt, inkabb az taszito, ha a lany csont es bör, vagy annyira sovany, hogy en erzem magam betegnek, ha ranezek.


Viszont az mar mas kerdes, hogy sokan a "van egy kis hasam" definiciot 10-15 kg-os feleslegre is szoktak hasznalni - gondolom azert itt nem erröl van szo.


Igazabol itt nem is a ruhakkal van gaz, meg hasonlok, hanem azzal, hogy aki köver - vagy mar közel all hozza -, azok sokszorm inimalis eröfeszitest sem kepesek tenni azert, hogy formaban legyenek. Pedig itt az egeszsegük a tet, tovabba nem hiszem, hogy a suly okozta korlatok olyan vonzoak lennenek az embereknek - nem kinezet teren, hanem mondjuk keptelen lefutni akar 1 km-ert, hamar elfarad, mozgasbeli korlatozottsag...


Na a lenyeg az, hogy a ruha es hasonlok legyen az utlsok, amit ilyenkor az ember nez, inkabb foglalkozzon azzal, hogy ne legyen önmaga ellensege.

2013. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pici pocim, és úgy látszik, csak engem zavar (kb 3-4 kg felesleg van rajtam-nem CSAK a hasamon), szóval inkább akkor dícsérik meg a kinézetem, ha feszülősebb ruhákban vagyok :)

meg szinte minden testalkathoz lehet előnyösen öltözködni, szóval szerintem emiatt ne aggódj :)

ha meg nem mersz kockáztatni, kérdezd meg egy barátnődet, hogy jó-e :)

2013. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: csak megjegyzem neked, a súlynak semmi köze a fizikai erőnléthez, rajtam van vagy + 15 kiló felesleg, de simán megcsináltam a katonaságnál a fizikai alkalmasságit(futás, fekvőtámasz, felülés stb.) míg az osztályomban volt egy csomó jó alakú csaj, akik meg a suliban tesiórán nem bírtak 2 kört lefutni....Erről ennyit :D

Szerintem amúgy teljesen mindegy, hogy van e egy kishasad van sem, így látatlanban nehéz megmondani, hogy hogy állhat neked, de nem csak a 45 kilósak kiváltsága a csinos öltözék, igenis lehet a ducibb csajoknak is igényesen, ízlésesen sőt szexisen öltözni. ;)


24/N

2013. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem utolsó hanem utolsó előtti már.
2013. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából az ha egy felszülős felsőt felveszek megy egy nadrágot akkor nem látszik. Max az hogy nem lapos, azzal nekem sincsen gondom. De ha egy egybe részes feszülős ruhát felveszek akkor nagyobbnak látszik a hasam, vagyis akkor látszik egészen. Tehát csak azzal van gondom , ha csak feszülős felső van rajtam azzal nem , és mások se mondták még.
2013. máj. 8. 09:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Júúúúúj neeeee, kérlek!
2013. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!