Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 napja voltam együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja voltam együtt a barátommal, és nem védekeztünk. Nem élvezett el belém. Mennyi lehet így az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi az esélye hogy fogyatékos vagy
2013. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komolyan ezt minek kérdezed tőlünk? Végeztél volna valószínűségszámítást a menet előtt. Mi nem fogunk.
2013. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csekély, de lehetsz!
2013. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előtted a gép, a net = tanulás

szóval nem csak dugni kell, a szexhez agy is párosul, sajnálom, de ettől kiakadok, mert soha nem tanították meg előbb próbáld Te megoldani a gondodat, ha nem megy akkor kérdezzél

[link]

a többit keresd meg TE N

2013. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de nagoyn okosan kivártál a kérdéssel mostanáig, mikor már azt sem tudjuk mondani, hogy vegyél be eseményutánit. Direkt csináltad? Most várhatsz tizenegykét napot, hogy tesztelhess. Nem véletlenül találták fel az óvszert. Védekezzetek!

Most ha nem leszel terhes, akkor meg ne azt szűrd le, hogy ez egy védekezési módszer, mert a megszakítás nem az!

2013. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem. Mi is úgy szoktuk csinálni, igaz nem kéne. Múltkor késett 2 hetet, volt is akkor para de aztán végülis nem volt semmi "problem".
2013. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekeztünk nagyrészt... de befejeztem nem kell nekem a para.
2013. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50 százalék.
2013. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fifty-fifty.


De ha tinik vagytok, akkor ugy is osszejon :D

2013. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!