Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem a kistanárnak?

Figyelt kérdés

Földrajzból kistanárok járnak hozzánk gyakorolni.

Ebből a tantárgyból nem vagyok valami okos, egész órán meg sem szólalok, mások meg mindig jelentkeznek. Általában úgy szokott lenni, hogy ha valaki mond egy dolgot, amit meg lehet mutatni a térképen, akkor ugyan az az ember kimegy és megmutatja. Az utóbbi órákban már nems zólít fel, emrt tudja hogy úgysem tudom, viszont mindig mászkáltat. Osztálytársaim mondták, hogy szerintük tetszem neki mert úgy viselkedik velem órán is, szünetben is. Van ilyen?


2009. szept. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
van ilyen, persze. de sztem ez nem az!
2009. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
szerintem sem tetszel neki, csak látta hogy nem vagy valami aktív az órán, vagy nem tudsz mondani helyet, de azt akarja hogy részt vegyél az órán, ezért mászkáltat.
2009. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!