Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék érdekesebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék érdekesebb a lányoknak, anélkül, hogy fel kéne vennem a "hű de menő vagyok" stílust?

Figyelt kérdés
17 vagyok, azt látom, hogy akikkel beszélek, azok egyszerűen unatkoznak mellettem, és tudom, hogy unalmas vagyok, ami jót tesz az önbizalmamnak is. Komoly kapcsolatom nem volt eddig, és ez már hiányzik, és tudom, hogy ez meg is látszik, de nem tudom mit tegyek. Kb a 13-14 éves korosztályt érdeklem, azt is azért, mert idősebb vagyok, de kislányokkal nem akarok járni.
2009. szept. 29. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól írtad, ne vegyél fel olyan stílust ami nem te vagy. A kulcs a türelem, azaz várnod kell arra a lányra akivel hasonlóak vagytok, és aki nem tart unalmasnak.

Segíthet az is, ha tágítod egy kicsit ismereteidet, hogy változatosabb témákról tudj beszélgetni.

2009. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbálj meg ne a számítógép meg a fizikáról beszélni, és talán érdekesebb leszel. egyébként a 14 simán belefér szerintem, ha te 17 vagy.
2009. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 I am God ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy a várás az ami ilyenkor a legroszabb, mert vársz és jobbesetben bekövetkezik amit akarsz, ha meg nem akkor 25 évesen is ugyanez lesz.

Döntsed el magadban, hogy kicsit változni kell, és csinálj saját stílust. Beszélgess lányokkal, hívjad el randira öket, kérjél el telefonszámokat, érezzed jól magad. Tudom most jön a "De mi van ha elutasítanak?" szöveg, de mi lenne? Semmi. El fognak utasítani 10x, a 11 edik meg vevö lesz rád. Kutyát nem érdekli hányszor kell elsétálni siker nélkül. Pakolj fel 1 kevés izmot konditeremben, fussál sokat, egyél ésszel, menj el fodrászhoz, normalisan öltözz fel, aztán irány a Corvin Tetö.



22/F

2012. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!