Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pettingnél egyszerre csinálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingnél egyszerre csináljátok egymásnak o. O?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtünk el pettingelni,de abból is a szolidabb 'fajtát'tehát csak csókok és simogatás.(többihez nem érzem magam készen) Amikor meg engem 'ott' simogat(csiklót) akkor én is nagyon beindulok,és én is csinálom neki, és akkor így megy egyszerre, viszont ilyenkor koncentrálok,hogy neki jól csináljam és én nem megyek el.Lehet ő is így van ezzel.

Ez miért van? Ti egyszerre csináljátok?

Megköszönném az értelmes válaszokat, bunkók kerüljenek.


2013. máj. 8. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Túlzottan görcsösen szeretnél megfelelni ...!

Lehet, hogy ezért nem tudsz elmenni!

2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy ennek nincs köze egymáshoz, és el kellene mennem ha egyszerre csináljuk? Lehet azért mert még szűz vagyok és csak 3x próbáltuk?
2013. máj. 8. 15:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy meg nem birom ki, hogy ő csinálja nekem, én meg ülök tétlen.
2013. máj. 8. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt párommal rendszeresen egyszerre csináltuk.. ő mindig előbb elment de utána nekem is folytatta és én is eltudtam menni.

18/L

2013. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Én már több mint 20 éve élek nemi életet, tapasztaltnak tartom magam szexuálisan, és tudok koncentrálni az élvezésemre, de sokkal jobban szeretem, ha külön-külön kényeztetjük egymást a partneremmel.

Olyankor maximálisan tudok arra figyelni, hogy őt kényeztessem, és arra is, hogy a saját érzékeimre figyeljek. Néha jó a kölcsönös, egyidejű kényeztetés is, de mérföldekkel jobb akkor, amikor külön-külön történik!

2013. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
HÁt pedig próbáljátok meg, hogy felvátlva csináljátok egymásnak. Ha nagyon nem bírsz magaddal akkor túrd a haját vagy csak fogd kézbe afarkát, magadra koncentrálj meg arra amit csinál
2013. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon ritka, hogy egyszerre, felváltva szoktunk, mert egyikünk sem bír koncentrálni egyszerre kétfelé :)
2013. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

akkor nem csak nálam van ez :S

De tényleg nem tudtam csak úgy 'várni'amíg ő csinálja nekem, sőt ő még állandóan csinálná nekem, nem hagyná abba,még akkor sem, ha most én kellene már neki xD..:S

2013. máj. 8. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Exemmel sokszor csináltuk 69-es pózban...
2013. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!