Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt ismeretlen fiú előtt, utcán?

Figyelt kérdés
Jött velem szembe egy csinos, szép csaj és ahogy meglátott elkezdte már kicsit távolabbról is simítgatni a haját, aztán, amint egymás mellett mentünk el az utcán, hirtelen lefelé nézett maga elé, mintha zavarba jött volna. Én ezt nem értem, főleg azért, mert csúnya fiú vagyok ő meg valami ritka jó csaj volt. Biztos sok fiú szokott próbálkozni nála meg szerintem az ilyen csajok foglaltak is már.
2013. máj. 3. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Túlspirázod. A mögötted jövővel fantáziált egy sort.
2013. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos dugni akart...
2013. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
ne foglalkoz ilyenekel tesó, nem lehet ezeknél tudni semmit,még ha meg is lett volna akkor se
2013. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A haját azért simogatta, mert szétborzolta a szél, lefele meg azért nézett mert biztos sáros lett az új cipő. Te csak belemagyarázol dolgokat.
2013. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod.
2013. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én pl ilyeneket sose csináltam :D max a lefelé nézés.. azt azért emrt nem akarok szemkontaktust.
2013. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor pont úgy alakult, hogy senki se jött se mögöttem, se mögötte, de igazatok lehet, talán csak szeretném hinni, hogy tetszettem egy szép csajnak. Bár attól még fura, mert azért a legtöbb csaj átnéz rajtam, vagyis nem zavarja őket, ha épp velük szemben sétálok, észre sem vesznek többnyire.
2013. máj. 4. 00:00
 8/11 anonim ***** válasza:

én is csak akkor szoktam le vagy el nézni ha nem akarok szemkontaktust,ami nekem egyenlő azzal,hogy nem szimpatizálok a velem szembe jövő emberrel :D

ez lehet fiú és lány is :D



20/L

2013. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elárulod,ez melyik városban volt,és mikor?

Magamra ismertem.

2013. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez jelenthet valakinél semlegest, rosszat, vagy éppen jót..... az meg hogy csúnya fiú vagy, azt hiszed hogy engem minden nő jóképűnek gondol?

Attól ha egy nő nem 200 kiló, meg helyes arca van, attól még ő akárkit gondolhat helyesnek.....

2013. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!