Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csillapíthatnám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csillapíthatnám a szeretethiányom?

Figyelt kérdés
Tudom, ciki itt kérdezgetni ilyeneket, de nagyon elegem van már. Soha életemben nem éreztem, hogy bárki is igazán szeretne. Volt már dolgom pár fiúval, de az összes csak kihasznált, pedig csak egy kis törődésre vágytam. Nem tudom már, mit tehetnék, hogy alakíthatnék ki ezek után egy normális kapcsolatot, nem tudok már senkiben bízni, mindig azt hiszem, hogy már megint csak ki fognak használni, mert mindig én vagyok a kapcsolataimban az, aki többet ad, mégis én szívok a végén. Nagyon szeretném, ha valaki igazán szeretne, de nem tudom, hogy ehhez milyennek kéne lennem, mit kéne tennem.
2013. máj. 8. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelemre vágysz, akkor nem tudom.

De ha boldogabb lennél egy kis "sima" szeretettől is, akkor vannak ötleteim. Írj rám :-)

2013. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel vagyunk még így egy páran ezen az oldalon. Kellene szervezni GYK-s ismerkedő délutánt, aztán az is lehet, hogy egyesek egy társra, vagy jó barátra találnának és megoldódna a probléma. :)
2013. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben egy valami vígasztaljon..

Nem vagy egyedül. :)

2013. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3! igaza van

ezt én is így érzem, de ettől nem lesz jobb, ha nem bízom másban, nem általánosítok,

hogy mit kéne tenned? keressél párt!! remélem találsz, csak fel a fejjel N

2013. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Párt nem találok már nagyon régóta, egyszerűen nem jön össze.
2013. máj. 8. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha bizalmatlan és kívülről tüskés leszel, akkor biztosan senki sem fog megszeretni.

Jól kell választani, ne magadat akard megváltoztatni, hanem az ideálodat.

2013. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fiú létemre vagyok így, de hát ez van. Az élet nem kívánságműsor.


Pruce Payne

2013. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!