Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Leginkább , egy párkapcsolat hiányzik. Meg az hogy valaki szeretgessen. Mit tehetnék? Kapcsolat nagyon nem jön össze :(.
2012. okt. 13. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Férfi létemre én is így vagyok. Szégyen és gyalázat, le is b*ziznak érte...
2012. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: Már miért b*ziznak le mert szeretet hiányod van? Csak lánynak lehet? Már bocs ha félreértem a kérdést:) Valahol nekem is szeretet hiányom van, ugyan így fiú létemre.

Kérdező: Nézz körül. Minden lányt szeret valaki, csak legfeljebb nem veszi észre, egyébként nem azért, lehet hogy páran le fognak szólni, de te is keresgélhetsz:D A fiúk is szeretik azért ha egy lány leszólítja őket, hogy vigyél el légyszi valahová:) Más módon nem tudom hogyan tudnál ezen segíteni.

2012. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert eléggé bújós típus vagyok, ezt a többiek nem nézik jó szemmel. (Első voltam)
2012. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, fiú vagy-e, vagy lány :-)

Légy nyitottabb, és ne titkolózz, úgy többen megismernek, és megkedvelnek.

Addig meg vegyél egy kutyát.

2012. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok , és sajnos nem az a fajta aki könnyen ismerkedik.
2012. okt. 13. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont így vagyok sokszor... én 17 éves vagyok, nem tudom, Te mennyi idős vagy, de én általában akkor barátnőzök. Én nyílt embernek tartom magam, az ismerkedés nem lenne baj, de nem szoktak odajönni hozzám, pedig nem vagyok előnytelen külsejű. Ráadásul én Budapesten lakok, így sok ember vesz körül, de mégsem...


Ha gondolod, írj üzenetet, bár nem tudok egy férfit pótolni. :)

2012. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok . Sajnos a bnőim messze vannak vagy csaak ritkán tudok találkozni velük.
2012. okt. 13. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:

És nem kezdeményeznek fiúk, akár itt is?

Lányoknál sok fiú szokott kezdeményezni, főleg társkeresőkön látom hogy sok tízen, de százan is írnak nekik. Ha nem, akkor csak írnak ezek után neked fiúk, de én biztosan!


Tudom, lányok nem írnak fiúknak, mert az nektek rossz érzés, egy fiúnak kell kezdeményeznie mindenképp! :)

2012. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen eldumálgatnék veled! :)
2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!