Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjuk, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk, hogy egy lány visszautasít, vagy csak kéreti magát?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Amint megnyerem a lottót, rá fogok jönni :)
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy vevő-e rá ha flörtölni próbálsz vele vagy sem.

Keresi-e a kontaktust veled, vagy sem.

Mosolyog, vagy átnéz rajtad.

Odamegy hozzád magától is, vagy sem.

2013. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg ez nem marad örök rejtély, én is próbálok rájönni, és okozott már néhány kellemetlen napot a dolog :) Remélem a kedves válaszadó hölgyek adnak pár hasznos tippet.
2013. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy ha azt mondod: "rendben, elfogadom a döntésed, nem kereslek többet...." elkezd hápogni, megsértődik vagy csak szimplán ledöbben.


Ha komolyan gondolja az elutasítást, akkor nem így reagál.


Az okos nők nem játszadoznak így. Ha nemet mondanak, nemet is jelent.

28N

2013. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy a fiatal 20 körüli csajoknál sosem lehet tudni, hogy a nem az nem-e.
2013. máj. 8. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszoló mindent leírt.
2013. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Sose értettem mire jó egyeseknek, hogy kéretik magukat, minden sokkal könnyebb lenne, ha kimondanák őszintén mit akarnak. Utána meg ide jön panaszkodni, hogy már nem érdeklődik utána a fiú.
2013. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, aztán majd meg az lesz a végén, hogy átba*z a csávó. Nem kell rögtön bele menni. Ha meg bele mennénk, az lenne a baj (mert hogy könnyű megszerezni). Miért ne lehetne kéretni magunkat?
2013. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet de honnan tudjuk, hogy kéreted magadat, vagy le akarsz rázni?
2013. máj. 8. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy lánynak bejön a fiú, akkor tutira nem rázza le. én legalábbis. miért tenném? de ha érzed, hogy ez már koptatás, pl Hazakísérjelek? Nem, köszi.---->ez visszautasítás.


De annyira lehet érezni a gesztusokból, vagy látni a tekintetéből, hogy mit is akar.

2013. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!