Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért vagytok ennyire álszentek az interneten keringő margitszigetes csávóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Írjátok hogy mennyire romantikus, meg aranyos de ha titeket akarna befűzni akkor jó bunkón elkergetnétek, max barát-zónába férne bele.


2013. máj. 9. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Kedves, aranyosnak tűnik. De egyáltalán nem az esetem. Mármint úgy értem, hogy a kép alapján nem vonz szexuálisan, nem tudom elképzelni, hogy pl megcsókol. Nem vagyunk egyformák. Valószínű nálam friendzone lenne a srác. Ettől még szimpatikus, hogy ezt így ország-világ előtt vállalja, remélem összejön neki! :)

23L

2013. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
A csávó meg otthon röhög a markába,hogy mindenki őt linkelgeti mindenhol.
2013. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Na ennyit a nők "jelezgetésről"! Áááá nem lehet azt félreérteni. Aztán a fiúk a "töketlenek" meg "férfiatlanok", hogy nem mennek oda.

Picit berágtam ezen a képsoron, majd megnyugszom. A kékpólós srácnál a pont. Tőlem 100% kap.

2013. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
* csinálnánk.
2013. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég hülye ismerkedési mód ez, mellékesen tutira kamu, de akkor is. Ha velem valamikor valaki így akart volna ismerkedni, egyrészt valószínűleg legyezgette volna kicsit a hiúságomat, másrészt égtem volna mint a rongy, hogy így kiteszi ezt a netre, harmadrészt az is lehet, hogy még csak nem is emlékeztem volna rá és dunsztom nem lett volna, hogy engem keres. Egy biztos: nem jött volna be az ilyesmi.

Ráadásul ha én ennyire beleszeretek valakibe első látásra és ott van az orrom előtt, akkor odamegyek hozzá megismerkedni. Az nem játszik, hogy ehhez biztos félénk volt a srác, mert ha valaki félénk, nem rakja ki a fejét egy ilyen szöveggel ország-világ elé. Szóval úgy hülyeség az egész, ahogy van. De poénnak azért jó. :)

2013. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez a valóság, nem általánosítok, vannak persze kivételek. Gyk-n is a válaszok nagyrészt etikusak (nem számít a külső) és aligha közelíti meg a napi gyakorlatot.


Srácnak nagy riszpekt, remélem megtalálja akit keres.

2013. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#2 Pontosan. :D Ja és mivan akkor, ha ezt megszervezték előre? És mind3an barátok vagy a kék pólós srác barátnője a csaj a haverja meg a másik. Aztán most meg hírnévre tesznek szert, mert még ide is belinkelik.
2013. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem úgyse találja meg :D


Amúgy többféle verzió van, nem hiszem hogy 3-an barátok. Másrészt ez a csávó már sok napja kering a facebookon, de a csajos közös két nemrég jött ki.

2013. máj. 9. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
8-as: Akkor most az RTL/TV2 leszerződteti őket tábla tartónak? Hatalmas karrier ...
2013. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"másrészt égtem volna mint a rongy, hogy így kiteszi ezt a netre"

jah mert mindenki tudja hogy 05. 13-án 18:30-kor a margitszigeten te voltál az a szőke lány...magát vállalta fel nem téged (ha tegyük fel igaz)

2013. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!