Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy eddig csak szexre kellettem neki mostanaban meg jofej velem?

Figyelt kérdés
eddig szinte kihasznalt de megmondtam neki hogy eleg mert nekem nem megy igy..azthittem annyit mond Okey es keres egy masik csajt..erre mostanaban sziveket ir,meg h imad,meg zeneket kuld,ha talizunk olelget meg megnezunk egy filmet(vagyis ez legutobb volt), meg mindenrol megkerdezi a velemenyem,feltekenykedik..eddig ezeket nemcsinalta..most milett velem? rosszra kene gondolnom hogy el akarja erni h megint megtudjon fektetni akarmikor?
2013. máj. 9. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újra szexre kellesz.
2013. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, de az is lehet, hogy közben beléd szeretett
2013. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te beleszeretnél egy olyan csajba akit lazán ki lehet használni? tényleg?
2013. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem igazán :D de hát a két variációt elmondtam, nem?:D így tuti igazam van :DDD
2013. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!