Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsétlennek érzed magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlennek érzed magad a szerelmi életben? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az h naiv vagyok es ezt ki is hasznaljak..pasik forduljatok fel koszi
2013. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Köszi hogy lopod a blogos ötletem... :D :* fordulj fe!
2013. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiatlan vagyok, nem tudok paraszt lenni, sem pedig magabiztos.
2013. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az hogy szerencsétlen vagyok, de azért kicsit idegesítő, hogy egy csomó srácnak bejövök, viszont én nagyon válogatós vagyok. A mércét meg egyszerűen nem bírom alacsonyabbra tenni. Mindig van valami kifogásom ami miatt elküldöm a fiúkat. Attól félek, hogy ezek után már nem mernek tőlem semmit, mert félnek hogy elzavarom őket.
2013. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem merek hozzászólni egy lányhoz sem...
2013. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem félni fognak, hanem leszarni és keresnek egy kevésbé válogatósat. Kérdésre válaszolva meg én nem érzem magam kicsit se szerencsétlennek, sose volt semmi gondom evvel.
2013. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nincs párom, de ettől még nem érzem magam szerencsétlennek. Bár azt sem mondanám, hogy az eddigi szerelmi életem egy sikertörténet. Megcsalások, agresszív pasik, rossz szex. Így visszaolvasva annak tűnik. De nem nagyon érdekel, hiszek benne hogy valaki vár rám, és ennyi. Én még ebből a régimódi, álmodozós típusból vagyok.
2013. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, és az az oka hogy senkinek sem kellek.

Volt olyan lány akibe beleszerettem de jobb lett volna ha meg se ismerem mert nem jöttünk össze, még csak randi sem volt.

22f

2013. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szociális fóbia
2013. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. Még soha nem volt senkim, és még egy árva randin sem voltam. Egyszer voltam szerelmes, de természetesen mondanom sem kell, hogy az illető nagy ívben le** engem. Úgyhogy nem igazán beszélhetek "szerelmi életről". Aki meg megtetszik az vagy foglalt vagy van valami más ok amiért nem lesz a dologból semmi...
2013. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!