Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat gyötör. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat gyötör. Hogyan lehet ezt enyhíteni?

Figyelt kérdés
Elfeledni nem tudom, nem akarom. Az alkohol sem segít. Vonat elé még nem akarok ugrani, reménykedem. Másik szerelem nem kell, ez lenne a legszörnyűbb, cipelem a keresztem és még csak nem is azon feszítenek meg.

2013. máj. 2. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Legjobb gyógyszer, ha már így jártál, egy újabb kapcsolat, az hamar tudja múlasztani a fájdalmat. Ám egy jó tanács: SOHA ne legyél többet szerelmes, lényegesen könnyebb és problémamentesebb lesz az életed ezután... :)
2013. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az idö...

meg ha hívnak,menj el barátokkal :)

nekem ez megy 3 hónapja, és már csak akkor sz@r, ha egyedül vagyok :(

2013. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

ja és én úgy érzem, egy sráccal se tehetem meg, hogy csak azért jövök vele össze, hogy túllépjek az elsön...

nem lenne fair...

inkább majd ha úgy érzem, tudok mást szeretni, akkor elég lesz, addig úgyse maradok le semmiröl

2013. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tavaly írtam ki valami hasonlót,szenvedtem mint az állat :) Kellett pár hónap mire enyhült,közben megismerkedtem mással,arra jó volt hogy elterelte a gondolataimat.
2013. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is már két hónapja szenvedek, csak nem akar könnyebb lenni. Miért nem próbáljátok meg újra?? Én visszavárom!
2013. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs szó kihasználásról én gőzerővel ismerkedek de közlöm mindenkivel, hogy még az ex a téma. Igy korrekt, fair a dolog. Ha ismerkedés közben kialakul valami érzem h vele el tudnám felejteni akkor lehetséges, hogy továbbmegy ez a szint de én most ugy ismerkedek, haverkodok elsősorban arra megy ki a játék, hogy jól érezzem magam jó társaságba menjek és nem arra, hogy minél előbb találjak a helyére valakit. Úgy tényleg nem jó, de ha a másikat nem zavarja és próbál megszerezni akkor én adnék egy esélyt a kapcsolatnak mert könnyen lehet, hogy ő lesz az aki feledteti az exet és kihúz a szerelmi bánatból. Szóval nem hülyeség az új kapcsolat sem. Ki hogy tud jobban felejteni. Van aki depresziósan otthon pityereg és van aki beleveti magát az életbe ismerkedik bulizik kavar és felejt. :)
2013. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 hónappal ezelőtt ugyanebben a cipőben jártam, első szerelmemmel szakítottunk mert megcsalt 2 év után. Teljesen befordultam. A legnagyobb bajom nekem is az volt, hogy idealizáltam a lányt és úgy gondoltam, hogy ilyet mint ő úgysem találok, soha többé nem leszek szerelmes. Nem is foglalkoztatott a téma, szartam a csajokra, otthon ültem és csak feküdtem kb. Aztán amikor 3 hét ilyen semmittevés után már saját magam előtt szégyeltem magam és meguntam az önsajnálatot akkor kiléptem a fényre. Elkezdtem bulizni haverokkal, bárki hívott mentem azonnal, ha nem ért rá senki addig keresgettem embereket facebookon amíg valaki rá nem ért. Szociális lettem, rengeteg idegennel ismerkedtem össze pár hét alatt. Így ismertem meg a mostani szerelmemet is. Sokkal jobb mint az előző volt, kategóriákkal. A baj ilyenkor tényleg az szokott lenni, hogy elmerülsz abban az érzésben, hogy neked csak az az egy adott lány létezik, pedig ez baromság. Az előző nőm magas, fekete hajú csaj volt, amíg a gyászidőszakban voltam addig azon paráztam, hogy még külsőre sem tetszik senki, a mostani csajom meg szőke és alacsony :D Egy a fontos tesó, sírj és érezd magad kutyául amíg csak kell, de amikor már érzed hogy túlzásba vitted, akkor merj lépni. Csinálj olyan dolgokat amiket eddig nem csináltál, ne keress kifogásokat, hogy miért nem lenne jó mondjuk odamenni egy csajhoz, vagy elutazni stb. Csak cselekedj. Nincs más választásod, mert az élet nem áll meg és tudod mindenkinek vannak nagyon szar időszakai, amiket túl kell élni. Ha gondolod és Budapesti vagy akk írj rám, bedobunk egy sört azt dumálgatunk. Fel a fejjel bro!
2013. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Buborék Fejü ***** válasza:
Sörözni mehetek én is? :D
2013. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán, de a kérdező még nem írt rám, szal lehet neki nincs igénye :D.....de ez ne szegje kedvünk :P
2013. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is csatlakozhatok?? :)
2013. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!