Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bor, vagy a furdo allitolag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bor, vagy a furdo allitolag elorehozza a menstruaciot, de kesleltetheti is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 14:34
 1/7 anonim válasza:
Amennyire én tudom (és nálam meg is történt) hogy az alkolhol késleltette, viszont ha forró vizes űlő fürdőt veszel az előrehozza, vagy ha nehezn jön meg akkor rásegít.
2013. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ivilicious ***** válasza:
a vörös bor vérszaporító ! hmarabb elmúlik tőle,ha közben iszod
2013. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Marmint ugy ertem h mi lesz ha elotte iszod, nem ha kozben.
2013. máj. 9. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Bor? Bór? Bőr? Az ékezeteket nem véletlenül találták fel...
2013. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
EZ A BOR:A bor szőlőből, egyéb gyümölcsből[1], vagy mézből[1] készülő, alkoholtartalmú ital. Mezopotámiából indult el világhódító útjára Európába, Afrikába, majd a 16. században a spanyolok által Amerikába, majd végül Ausztráliába és Új-Zélandra. A szőlőszemekből kipréselt must alkoholos erjedésével készül. Az éves csapadékmennyiség határozza meg a szőlőtermés (és így a bor) mennyiségét, a napsütéses órák száma pedig a cukorfokot. A szőlőt általában szeptember végén szüretelik, az aszúszőlőt később.
2013. máj. 10. 13:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs a bor-on ékezet, hova írjam, mondd már meg, kérlek!
2013. máj. 10. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként ékezettel írsz, akkor persze egyértelmű, erre akartam utalni :)
2013. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!