Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugtatók, altatók és stressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtatók, altatók és stressz késleltetheti a menstruációt?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok az utobbi időben,meg fáradt és nemegyszer vettem be nyugtatókat/altatókat (mint pl a diazepam pirula stb) amelynek olvastam, hogy sulyos mellékhatásai lehetnek.

Terhességi teszt negativ.

Orvosság befolyásolhatja vagy akár a stressz a havi késését? Ötödik napja késik.


2010. jan. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. A stressz miatt nekem egyszer két hétig késett. Várj még pár napot, de ha nincs változás, akkor menj el orvoshoz. Egy rutin vizsgálat amúgy sem árt.
2010. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer barátnőmnek, nyelvvizsga miatti stressz miatt másfél hetet is késett. Mi is megijedtünk, a teszt negatív volt, de akkor is féltünk. Próbálj meg megnyugodni, ha tovább idegeskedsz, csak azért sem fog megjönni. De azért ha nagyon nem akar megjönni, akkor menj el orvoshoz. Tünetek vannak? Mellfeszülés, reggeli émelygés, ilyesmi?
2010. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mellfeszülés igen és néha kisebb émelygés, viszont olvastam hogy a diazepámnak ez egyik mellékhatása lehet.énpedig tudatlanul vettem be, nem nekem irták fel őket.

Viszont nagyon parázok terhesség miatt. Bár a teszt negativ. Hasam is görcsölt ezen a héten viszont mostmár nemigazán.

2010. jan. 23. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! 5 napos késés után általában már kimutatják a tesztek a terhességet. A stressz pedig nagyon nagyban befolyásolja. Akár 2 hetet is késhet tőle, nem ritka dolog. A nyugtatók használata szintén.

Egy jó tanács: Semmit se vegyél be, amit nem neked írtak fel. Nem szabad. Ezer meg egy féle gyógyszer van, amit nem írhatnak fel mindenkinek. Ha nyugtatókra illetve altatókra van szükséged mert álmatlan vagy, stresszes vagy bármi, akkor menj el nyugodtan pszichiáterhez, nem fogja leharapni a fejed és megállapítja, hogy kell-e egyáltalán gyógyszer. Ha pszichiáterhez nem is jutsz el, legalább házi orvoshoz menj el, de eszedbe se jusson olyan gyógyszert bevenni máskor, amit nem neked írtak fel. Mielőbbi javulást kívánok és nyugodj meg, nem hiszem, hogy terhes vagy!

2010. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tegnap csináltam tesztet és az negyedik nap volt viszont negativ lett. meg egyébb konkrét jelei nincsenek a terhességnek ( növekedett étvágy, szag undor, hányinger se kimondottan émelygés de az lehet az altatótól, vizelési inger stb) amúgymeg, ez nem fog többet előfordulni a diazepámmal, rossz döntés volt. köszönöm a választ mindenkinek
2010. jan. 23. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, 10000% hogy nincsen semmi baj :)
2010. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

remélem. szex sem volt guminélkül (ami pedig sose szakadt ki) csak egy nagyon kis esély rá h ondo került volna belém. de az is iszonyat kicsi.azér stresszelek.

köszönöm a válaszokat

2010. jan. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!