Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az igaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az igaz hogy "soha ne legyen valaki a mindened mert ha elveszited nem marad semmid"?

Figyelt kérdés
Felek mert van egy pasi tenyleg o a mindenem ha nem talalkozunk elvagyok veszve ha o nemlenne nekem nemtudom milenne..baratnommel is nemreg vesztem ossze..anyuek meg mas dolog mert Oke csalad de veluk kb semmit nemtudok megbeszelni:/L
2013. máj. 9. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, hogy oda vagy érte és nagyon szereted, de mint sokadjára említem, szerelemre alapozni olyan, mint mocsárra kastélyt építeni. Látványos, de idővel megsüllyed, elsüllyed, eltűnik.
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz. Ne a másik által érezd magad egésznek....mert azt társfüggőségnek hívják.
2013. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha odaadod mindened nagyot fogsz koppani. Ha ez mégse tetszik neki akkor nem a te embered.
2013. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet. De én soha nem tudnék csak félszívvel lenni egy kapcsolatban. Vagy egészen, vagy sehogy. De ezt mindenki maga dönti el. Én mindig is mertem vállalni a kockázatot.

34/N

2013. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, de csak mert szerintem egy normális, egészséges embernek az életében nem csak a szerelemnek kell lennie. Számos más dolognak is lennie kell, ami számít, nagyon.
2013. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írta valaki, hogy félszívvel. Nem erről van szó. Nyugodtan lehet (és kell) is szeretni a másikat tiszta szívből, de azért Te még megmaradsz egy egész embernek, nélküle is kell tudni funkcionálni, jól érezni magad. Ha nélküle "nem létezel", hogyan tudnád magad odaadni?
2013. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyetértek vele.
2013. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ezt egy pesszimista hülyeségnek tartom. Nem így kell hozzáállni, hogy ha elveszíted...


Nekem is van egy lány ismerősöm hasonló cipőben mint te, és nagyon szeretem. Én nem tudom, hogy ő konkrétan hogy érez irántam mert mostanában nem nagyon mondja, de egyrészt emiatt is, mert tudom, hogy a háttérben sincs minden rendben, másrészt pedig önmaga miatt is nagyon szeretem. Soha nem gondolkodtam azon, hogy mi lesz ha..


Akkor majd lesz más. De én nem szeretnék mást. Így a szavaidból ítélve te sem nagyon. Ha kételkedsz benne vagy nem szereted igazán akkor minek "tartod"? Csak hitegeted, hogy legyen aki támogat? Ez így nem teljesen jó ám.


Megint csak magamból kiindulva, én szívesen támogatom bármiben a szerelmem, amiben csak tudom. Csak egy dolgot kérek cserébe: legyen őszinte és engedje, hogy szerethessem. Ha ez megvan, akkor nem lesz baj. Szerintem te is valahogy így fogd fel.


Mondhatnák ezt bármire: ne vegyél házat mert ha összedől vagy kigyullad, mindened elveszik. Ez egy nagyon pesszimista felfogás. Amíg ezen tűnődsz, egy csomó jó dologról maradsz le. Felejtsd el ezeket a gátlásokat és örülj, hogy Ő van, veled van, létezik, szeret és hogy meg tudod beszélni a dolgokat vele.

2013. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz! Én is beleestem ebbe a hibába, és mikor vége lett... Nehezen találtam rá újra önmagamra! :) Legalább fél év kellett nekem, mire az lettem, aki vagyok egyedül. Ja, és egy jó kapcsolat alapja, hogy nem csak egymásba kapaszkodnak. Kellenek ugyanúgy barátnők/haverok legjobb barátnő/haver.. Kellenek olyan programok is amiket külön végeznek, ésatöbbi.
2013. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!