Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 felett. Szerinted mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 felett. Szerinted mi az oka, hogy nincs párod? (pedig amúgy mindened megvan! ).

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat! 25 nő.

2012. okt. 13. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

jajj nemár...


szerinted mi az a nagy különbség azzal h mindene megvan az embernek??

Nem talál társat ennyi, vagy nem jár emberek közé vagy nem veszi észre ha valakinek tetszik, vagy lelik a képéről h ide ne merj jönni hozzám. Vagy mert rossz társaságban ismerkedik stb...vagy nem tetszett eddig még senkinek újabban...sok oka lehet

2012. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy érzed, hogy csak egy férfi/nő hiányzik az életedből...
2012. okt. 13. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:

igen ez nagyon sok embernél így van, hogy már csak egy társ hiányzik...


hidd el nagyon sokan várnak, vágynak erre, de valamit tenni is kell ezért...a 15-60 éves korig...sokan vannak egyedül..


de ahhoz ki kell mozdulni ismerkedni járkálni erre arra...nem csak siránkozni és ezen rágódni és nyitott szemmel járkálni.

2012. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hm..mi az oka, ez itt a vallomások órája...

mert úgy határoztam

szakítás után elvből nem ugrok bele semmi újba

aztán talán mert szombat este itthon ülök?

vagy rá van írva az arcomra, h ide ne gyere, mint az 1.es mondja?

neked miért nincs?

2012. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,jól indultak a dolgok(tehát volt pár,komoly is) de évek óta nem volt senkim sem...ismerek is nőket akiknek bejövök de...nem éltem a lehetőséggel sosem.Kb. úgy vagyok vele,hogy nem is tudom,nem akarom bepiszkítani magam,a nők többségétől undorodom vagy azért mert sík,vagy azért mert k,vagy azért mert végtelenül hiú,normálisakat sajnos nem igazán ismerek.A szőkék teljesen közömbösek,valahogy hidegen hagynak,velük már kb. a fele kiesik
2012. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem úszom a hitelben stb,nem akarok iphone-t meg nagy tévét, csak valakit akivel reggel együtt kelünk fel :D


Nekem azért nincs,mert nem ismerkedek már a neten.Másként meg sajnos nem megy!Nem jön oda senki,nem nyit felém senki,próbálok jeleket adni de semmi.Gyakran járok el ide-oda.Diszkótól a szinházig bárhova.Mégis sehol semmi.Mindenkitől azt hallom, hogy fb-on ismerkedik.De ott hogy a jóégbe abba inkább bele sem gondolok:-)


Szóval itthon ülök én is szombat este.

2012. okt. 13. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szép estét!


Nálam egyszerű a képlet. Sose kerestem igazán senkit se, mert inkább azzal foglalkoztam, hogy elérjem a célomat. Közben meg elfutott mellettem az idő. A célt elértem, aztán pedig rájöttem, hogy valakire talán még nekem is szükségem lenne. Az utóbbi időkben kezdtem el változtatni magamon, de egyedül utálok bárhova is menni. Ezen még dolgoznom kell, hogy kimozduljak valahogy. Mert szerintem előbb utóbb csak belefutnék valakibe.


Amúgy ha rájössz, hogy hogyan lehet facebookon ismerkedni azt nekem is elmondhatnád, mert én se értem :D Egyszer ráírtam egy lányra, de nem nyert. Választ se kaptam, de akkor is hülyeségnek tartottam. Csak meggyőztek, hogy mekkora ötlet.


Gondolom véletlenül se vagy győri? :) 27f

2012. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem,még nem jöttem rá.Illetve amit "hallottam" másoktól az az, hogy csak úgy összevissza bejelölgetnek ismeretlen embereket és aztán rájuk írnak.De gondolom nem a nők kezdeményezik a jelölgetést :D
2012. okt. 14. 00:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 24, de azért nincs senkim, mert nem találok olyan személyt akiben megfog valami, illetve aki hozzám hasonlóképen gondolkodik. Ez pedig nálam elsőrendű szempont. Pedig sok lánnyal beszélgettem az elmúlt 1 évben, de semmi.


Tudom túl magas a léc, de ha egyikük sem képes ezt meghaladni akkor inkább maradok egyedül, mint megyek bele egy noname, felesleges kapcsolatba.

2012. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan férfiak találnak meg akik csak alkalmi kapcsolatot szeretnének. Pedig nem is vagyok az a típusú lány. Ezért nincsen.


25L

2012. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!