Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom. tényleg szinte legjobb barátok vagyunk. De szoktunk olyanokat, hogy csak úgy egymás vállára döntjük a fejünket, puszit adunk egymásnak csak úgy, meg összemosolygunk minden ok nélkül, összeborzoljuk egymás haját, néha még egymásba is karolunk stb.. most akkor ez lehet több mint barátág? Igazából egymással sose beszélgettünk el erről mert köztünk ez tök természetesnek tűnik csak most így elgondolkodtam ezen.

2013. máj. 9. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen, de gyanítom, ha kedvelitek egymást megérinteni, akkor már valami erősebb szál kezd kialakulóban lenni. Hajrá :D
2013. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
nyald meg a zacsiját, abból kiderül mi van
2013. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.-nál a pont.
2013. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszönöm az értelmes választ..

Elsőnek: Hát igazából lehet hogy igazad van, ma is kézen fogva jöttünk haza meg ölelkeztünk.. lehet h van valami..

2013. máj. 9. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Na erre mondják hogy nincs fiú-lány között barátság, mert az egyik fél beleszeret a másikba! :D (amúgy szerintem van)

De nagyon úgy tűnik te most kezdesz rájönni hogy lehet hogy ez a barátság kezd tovább fokozódni.

2013. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából engem nem zavar h ha több mert nagyon rendes, helyes srác... csak most nem tudom mi a franc van.. :\ pedig már jó egy éve megy ez az egész...
2013. máj. 9. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
te érzed,hogy több e...
2013. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen lány barátom.. én fiu vagyok...

fogalmam sincs, hogy mi van most, lehetne-e több mint barátság, és lépni sem merek, mert féltem a barátságunkat..

2013. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013-ban tetted fel a kérdést... Azóta még mindig ugyan ez a helyzet? lol...
2015. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, kb. semerre nem mozdult a dolog. ugyan olyan viszonyban vagyunk. egyszer fél részegen történt egy csók, 3 hónapja, de semmi egyéb nincs.
2015. jún. 29. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!