Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy a fiú barátjait egy lány néha "babának" "drágámnak" szólitja? Nektek előfrodult?

Figyelt kérdés
Én sokszor mondom szeretetből :D csak kíváncsi vagyok mások véleményére

2013. máj. 6. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk fordított a helyzet. A párom haverjai beszélgetnek velem úgy, hogy: "Na mondjad drágám, kicsim, cica, szépségem, stb." Engem ez zavar, és szóvá is tettem már. A párom csak megmosolyogja a dolgot. :/ Ha a haverjai ittasak, akkor előfordul, hogy ölelgetnének is. Olyankor mindig elhúzódom. Szerencsére néha észbe kap a palim is, és rájuk szól.
2013. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ez más amit irtál D: , az fura hogy a párod haverjai lecicáznak :p de próbáld megbeszélni velük h ez neked kellemetlen :)
2013. máj. 6. 10:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Megértem h olyankor elhúzódsz , nem lehet vmi kellemes , a barátoddal is beszélj h ez nagyon zavar téged
2013. máj. 6. 11:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen :D "Kicsi szívem" "Drága egyetlenem" "Egyetlenem" meg minek is hívom még némelyiket? Jah igen "Cicám" meg van egy amit megalázásra használok "Életem kuglófjának egyetlen kis mazsolácskája" :D

(Utolsó kettőt leszámítva, szeretetből használom ezeket :) )

2013. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én fültanúja voltam, hogy a fiú haverjaim így beszélnek egymással, szakadtam a röhögéstől. :-D szerintem mókás.

a lánybarátaimmal mi is így beszélünk egymással és úgy is vicces, bár kevésbé. :-D szerintem nincs ezzel semmi baj. :-)

2013. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze Ő azt mondja, hogy csak "hülyülnek". De azért mindennek van határa szerintem. Főleg, amikor olyanokkal viccelődnek, hogy: "Na drágám, ha az Urad lelép melózni, akkor átmegyek, mint a múltkor ;)" és röhögnek. De a palim is nevet. ...

Viszont bevallom, nekem a Te eseted is fura, hogy a hapsid barátait babázod.. De mindenki más :)

2013. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs ezzel smi baj ha igy szólitjuk öket :D köszi a válaszokat
2013. máj. 6. 11:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó : poénnak mondják :D és sztem ne vedd magadra :) mi is szoktunk hülyülni ilyenekkel de nem gondoljuk komolyan ;)
2013. máj. 6. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megértem. Csak az a probléma, hogy ismerem jól a párom, és fordított esetben kiakadna. Hiába értetném meg vele, hogy a két dolog ugyanaz, Ő erőltetné, hogy ha egy hapsi csinálja, az más, az más.. Ha egy nő, akkor már akar valamit. :/
2013. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Viszont az már nem szép dolog h te ezt már nem tehehatnéd meg :) ha ö megteheti te is , atól h te lány vagy és akkor mi van :D ha szerelmes vagy belé és látja érzi akkor nem fogod úgyse megcsalni
2013. máj. 6. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!