Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól, miért?

Figyelt kérdés

Főként fiúktól kérdezném: miért van az, h ha egyedül vagytok akkor tök normálisak vagytok, nem szólogattok be, tudtok pl köszönni, de amint csapatban, "falkában" vagytok azon nyomban bunkókká váltok és folyton beszólogattok?

Cikinek érzitek ha egy lánnyal normálisak vagytok a többiek előtt?


2013. máj. 9. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menőnek akarnak tűnni.
2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hierarchia.

Keménynek kell tűnni a többiek előtt.

Megjegyezném ez általában fiatalok között van,mert azt hiszik a nőket ezzel lehet megvenni

2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, pont hogy nektek,csajoknak jön be a bunkó türhő tahó beszólogatós mode, mert az olyan macsós, alfahímes. A rendes, tisztelettudó pasikat meg emberszámba se veszitek.
2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverok között van egy értékrend, amit fenn kell tartani. És ebbe az értékrendbe nem tartozik bele a nyálasság és a túlzó kedvesség. Kivéve 30 felett.
2013. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

idegenkívüli_lény: ott a válasz!


Egyszerűen minden haveri körben van egy stílus és abba általában a nyálazás nem tartozik bele.

2013. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt én is észrevettem. sőt, a haverjai előtt hirtelen tök lekezelő lett velem, kb mintha uralkodna rajtam. el is küldtem a p.icsába.:)
2013. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

versengünk egymás között

de ez általában addig tart amíg az egyik akiknek beszólogatunk meg nem tetszik vmelyikőnknek, utána már tisztelet van.

22Fpáwa

2013. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én éppenséggel nem vagyok így...De aki igen,az menőzik,és azért.
2013. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem ezt próbálták már eljátszani,én viszont nem vagyok az a meghunyászkodós fajta.Egyébként puszta vagánykodás az egész.
2013. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
még akkor is kitartotok fiúk emellett a "vagány vagyok" izé mellett, ha pl 3-4 lány köszön egyszerre? akkor se vagytok képesek visszaköszönni?
2013. máj. 9. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!