Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a fültágítós fiúk?

Figyelt kérdés
Kicsi (10-12mm-es) tágítóra gondolok nem nagyra

2013. máj. 9. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem taszít.
2013. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
páromnak van, 14es,az még belefér.
2013. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
9., teljesen normális munkája van,nem mindenki olyan beszűkült már szerencsére,mint te.
2013. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 walk w1th mee ***** válasza:
58%

a 20:51

mekkora egy f*sz vagy:D akkor akinek fültágitója van az nem rendes ember?nem lehet munkahelye? utolsó ócska előitéletes semmirekellő:D

kivánom hogy ne találj senki rendest és jó alaposan b@sszanak át :)

üdv,egy nem fültágitós srác.

2013. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
30 as fülemvan az olyan lányoknak mint én bejön szóval legalább eltaszítja a plázapi.sákat meg az előitéletes gyökereket.
2013. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rossz hír, már 7 éve életem szerelmével vagyok, és jövőre házasodunk! :)

Maradjunk abban inkább, hogy találhat munkát, de olyan munkahelyen, ami a páromnak és nekem van esélye nem lenne labdába rúgni egy fültágítós embernek. Már csak elég lenne, ha fényképes szakmai önéletrajzában ezt meglátnák, és be sem hívnák az interjúra.....

2013. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy ki beszélt itt előítéletről, egy szóval sem minősítettem egy ilyen ember személyét....
2013. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!