Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, lényok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, lényok és nők, akik ismeritek a jersey vagy geordie shore-t! Nektek bejönnek az ott szereplő nők és oasik? Mi a véleményetek a stílusukról és viselkedésükről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. máj. 6. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A csajokat dugnám.

De a viselkedésük szerintem undorító

2013. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reklámokat láttam, illetve volt, hogy nem kapcsoltam át időben és akkor elszenvedtem pár percet. Ezek nem pasik és nem nők. Egyik sem.
2013. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jersey shore. t állandóan néztem imádom Jwoww és Snooki, fiukbol meg Mike,Pauly D a kedvenc de mindegyiküket imádom:)) Geordie shore.t nem nézem szánalmas koppintás a lányok rondák a fiúk beképzelt parasztok. Jerseyben legalább formák voltak!:)
2013. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokak szerint Snookyra hasonlítok :DD

Vinnyt és Pauly D-t szúrnám :)

Imádom a stílusukat, eszméletlen nagy arcok :-)))

2013. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden részt láttam a Jersey Shore-ból és eddig a Geordiból is. Mindkettőt imádom. A Jerseyből nekem Vinny és Pauly jön be nagyon, Ha fiú lennék és lányt kell mondani akkor egyértelműen Snooky! :D Geordieból a fiúk közül egyértelműen Gaz, aki egyébként hasonlít Robbie Williamsre :D most a 3. évadban már bejön James és az új fiú, Ricci. Jaynek egyébként úgy néz ki mint Patrik a Sponge Bob-ban xd a lányok közül Charlotte, imádom és még Vicky.


19/L

2013. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
James a geordiból nekem oké lenne (:
2013. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úúúúristen, szerintem mindegyik borzasztó undorító :D főleg a viselkedésük.
2016. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!