Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a száj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a száj?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mit gondoltok a számról.:)

[link]


[link]


szerintetek?



2013. máj. 9. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
Akkor pávián segg szám van. ezt is megtudtam!..:D
2013. máj. 9. 23:27
 52/73 anonim ***** válasza:
igen, az. de eszed nincs hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozol. gondolom nagyon vártad a dícséreteket mikor feltöltötted a képet, pedig tényleg teljesen átlagos
2013. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem vártam dicséretet.. Ez egy puszta kérdés volt.. de látom neked nagyon bajod van ezzel..
2013. máj. 9. 23:34
 54/73 anonim ***** válasza:
48%
ép eszű ember nem tesz fel ilyen hülye kérdéseket. holnap töltsél fel 1 képet a lábujjadról is, nem vagy kíváncsi hogy mi az emberek véleménye róla? igen, bajom van, mert utálom az ilyen csücsörítős rib@ncokat amilyen te is vagy
2013. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj! NEM vagyok csücsörítős ribancz!. csücsörizek de az nem kacsaszáj. Hogy a F@szomba lennék ribancz ha még egy emberrel sem feküdtem le tehát szűz vagyok, és még barátom sem volt, nem szokásom sem bulizni sem piálni.. azért egy SZÁJ képéből elég durva ha leribanczozol mást..nézz magadba kérlek.. semmi rosszat nem mondtam..sőt a gonoszságaid viccnek is vettem fel..pont ezért. de még az én kur.va anyámat és még én vagyok ribancz. értem, köszönöm!
2013. máj. 9. 23:43
 56/73 anonim ***** válasza:

Érzéki, csókos szád van! Irígylem a barátod!

F.

2013. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
anyukádról nem mondtam semmit ;) de mondd meg őszintén hány éves vagy? és mi késztetett arra hogy feltedd ezt a kérdést? szerintem a csücsörítés miatt nem volt még barátod :D
2013. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, ahogy azt már leírtam, kíváncsi voltam rá ennyi! semmi több.. És nem a csücsörítés miatt nem volt még barátom, mert amúgy egy képemen sem csücsörítek sőt..de örülök, hogy te egy képből így megítéled az embert amikor csak egy nyomorult SZÁJ van a képen!..még ha egész fejem rajta lenne és egy bugyuta szőke ábrázata lenne akkor még meg is érteném..de nem vagyok se szőke se bugyuta.. veled ellentétben.
2013. máj. 9. 23:52
 59/73 A kérdező kommentje:

az ilyen hozzászólásokon jókat nevetek, mert van akinek ennyi az értelmi szintje.:D:D

de neked se több, mert nagy valószínűséggel azért csinálod ezt a hisztit mert neked nem ilyen és zavar, hogy valaki jobb..mert ez így van, úgyis azt fogod mondani, hogy nem..ismerős az ilyen..De értem még én vagyok a szánalmas csicska.! :D

2013. máj. 9. 23:59
 60/73 anonim ***** válasza:
39%
annyira irigy vagyok hogy úgy döntöttem holnap felkeresek 1 plasztikai sebészt hogy ilyen szájat szeretnék. légyszi a többi testrészedről is töltsél fel képet, hátha még valami megtetszik és akkor azt is átalakíttatom :)
2013. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!