Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a száj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a száj?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mit gondoltok a számról.:)

[link]


[link]


szerintetek?



2013. máj. 9. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:

Még mindig itt vagy? :D elvégre utálod az olyan "ribanszokat mint én"..


az, hogy ők mit gondolnak az egy dolog, hogy én ebből mit veszek fel az is egy dolog, és az, hogy te itt hisztizel az egy elég vicces dolog..:):D

2013. máj. 10. 00:08
 62/73 anonim ***** válasza:
örülök hogy megnevettettelek :)
2013. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
ápolgassad ügyesen a szádat, nagy valószínűséggel egy nap majd vele fogod keresni a pénzt. téma lezárva részemről
2013. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:

Igen ezzel. mert ugye ezzel beszélnek az emberek, szóval biztos fogom használni munka közben..


Ellenben nem leszek ku.rva. mert te arra gondolsz..

2013. máj. 10. 00:13
 65/73 A kérdező kommentje:
nem leszek rosszabb mint te.. én legalább nem vagyok olyan rossz májú.!:)
2013. máj. 10. 00:20
 66/73 anonim ***** válasza:
Látszik hogy 16 éves vagy kedves kérdező.A többiek nem az alapján ribancoztak le hogy tettél fel egy szájról egy képet.(és akkor te ribanc vagy).Hanem az miatt mert csak a hülye tesz fel ilyen kérdést, és olyan (bár azt mondod nem így van) mintha várnád a privát üzeneteket hogy gyere baby sz*pj*l le.magyarul egy kérdésből elég sok mindent lehet látni.Fel hívás keringőre ez a kérdés kül...
2013. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 A kérdező kommentje:
Pedig egyáltalán nem. Lehet te erre várnál de én nem. Örülök neki, hogy tetszik a szám, de különösebben nem ezt vártam. De még mindig jobb vagyok(lehet offolni) mint az aki a puncijáról, vagy a melléről, vagy a seggéről tesz fel képet..mert az tényleg Felhívás keringőre. Ez meg nem.. Nem az volt a kérdés, hogy Ugye milyen csókos, szopós a szám?..mert ha ez lenne még érteném is a dolgot..de nekem ebből tényleg csak az jön le, hogy az offoló(próbáló) hölgy(?) féltékeny..
2013. máj. 10. 01:00
 68/73 anonim ***** válasza:
legyel akkor buszke hogy mennyien feltekentyek rad,csak dugulj mar el mert minel tobbet irsz annal jobban latszik hogy annyi eszed sincs mint egy tyuknak
2013. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
*feltekenyek
2013. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:
Igenis Igazságosztó Kapitány!.
2013. máj. 10. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!